-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Seregélyesen és Debrecenben versenyeztek az Albatoll sportolói
A hétvégén Debrecenben és Seregélyesen versenyeztek az Albatoll SE játékosai. Strobl Eszter, Letsch Péter, Nagy Sz. Levente felnőtt első és másodosztályú versenyen szerepelt, míg Strommer Noémi, Antal Erika, Ispán Máté, Nyírő Nándor az U 13-as mezőnyben játszott.
2008.10.29. 07:21 |
A hétvégén Debrecenben és Seregélyesen versenyeztek az Albatoll SE játékosai. Strobl Eszter, Letsch Péter, Nagy Sz. Levente felnőtt első és másodosztályú versenyen szerepelt, míg Strommer Noémi, Antal Erika, Ispán Máté, Nyírő Nándor az U 13-as mezőnyben játszott.

Debrecenben sok izgalmas mérkőzést játszottak a fehérvári játékosok, de a legnagyobb sikert ismét a vegyes párosban érte el a Nagy – Strobl kettős (Képünkön a dobogó 3. fokán), akik nagyon nagy izgalmak után, de ismét bejutottak a legjobb négy közé és bronzérmet szereztek.
Másodosztályban Strobl Eszter a Budapesti Perényi Krisztina oldalán női párosban szerzett szintén bronzérmet.
Strommer Noémi a 13 éven aluli lányoknál nem talált legyőzőre és magabiztosan nyerte meg a versenyt. Lány párosban Antal Erikával ezüstérmet szereztek. A fiúknál az Ispán – Nyírő páros szerzett bronzérmet.

Debrecenben sok izgalmas mérkőzést játszottak a fehérvári játékosok, de a legnagyobb sikert ismét a vegyes párosban érte el a Nagy – Strobl kettős (Képünkön a dobogó 3. fokán), akik nagyon nagy izgalmak után, de ismét bejutottak a legjobb négy közé és bronzérmet szereztek.
Másodosztályban Strobl Eszter a Budapesti Perényi Krisztina oldalán női párosban szerzett szintén bronzérmet.
Strommer Noémi a 13 éven aluli lányoknál nem talált legyőzőre és magabiztosan nyerte meg a versenyt. Lány párosban Antal Erikával ezüstérmet szereztek. A fiúknál az Ispán – Nyírő páros szerzett bronzérmet.