-
Harmadik hellyel tértek haza
A hétvégén Budapesten szervezték meg az I. Hirzer Ferenc emléktornát. A 24 fős nemzetközi mezőnyből végül a harmadik helyig sikerült menetelnie a Főnix Gold FC U8-as csapatának.
2026.05.04. -
Vereség a BVSC ellen
A Videoton a BVSC otthonában kapott ki 1-0-ra, a gólt Dénes szögletből csavarta a fehérvári kapuba. A Vidi egy kapufáig jutott Zsótér Donát révén. A 28. fordulóban eldőlt az is, hogy a Honvéd feljutott az élvonalba. BVSC-ZUGLÓ–VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 1-0 (1-0)
2026.05.03. -
Futókörök napja
Hatodik alkalommal várják a mozogni vágyókat a futókörök napjára a Halesz parkba május 16-án, szombaton. A program részleteiről kedden tartottak sajtótájékoztatót.
2026.04.29. -
Címvédésre készülnek
Negyedik alkalommal jutott be zsinórban a bajnoki döntőbe a MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapata, a fehérváriak most először vághatnak neki címvédőként a finálénak. Az ellenfél az a Kaposvár lesz.
2026.04.28.
Sándor György hivatalosan is visszatért a Videotonhoz
Eddig is a csapattal edzett, de kölcsönszerződése most járt le, a papírokat elintézték a felek, így féléves szaúdi kitérő után most vált véglegessé, hogy Sándor György ismét a Vidi játékosa. Korábban a csapatkapitányi karszalagot is viselte, most, mint mondta, kész megküzdeni a helyéért a középpályán. Az EL-ben erre a fordulóra még nem nevezték, így a mai, podgoricai meccset is kihagyja.
2013.07.11. 15:14 |
Eddig is a csapattal edzett, de kölcsönszerződése most járt le, a papírokat elintézték a felek, így féléves szaúdi kitérő után most vált véglegessé, hogy Sándor György ismét a Vidi játékosa. Korábban a csapatkapitányi karszalagot is viselte, most, mint mondta, kész megküzdeni a helyéért a középpályán. Az EL-ben erre a fordulóra még nem nevezték, így a mai, podgoricai meccset is kihagyja.

A klub honpaljának nyilatkozva a Szaúd-Arábiában, az Ittihad Fc-nél kupagyőzelemt szerző Sándor elmondta, több játékossal is most ismerkedett meg a jelenlegi Vidiben, hiszen voltak érkezők, akikkel még nem játszott együtt. A José Gomes vezette szakmai stáb is akkor állt fel, amikor a korábbi csapatkapitány az ázsiaiaknál szerepelt - de az ismerkedésen már túl vannak a felek. "Úgy látom, hogy José Gomes belső középpályásként számol velem, de azon a poszton (ahogy az összes többin) is nagy harc várható a csapatba kerülésért. Természetesen mindent megteszek, hogy játsszak, de ha úgy alakul, hogy más lép pályára, akkor is segíteni fogom a csapatot, azzal, amivel épp tudom" - nyilatkozta Sándor György, aki a csütörtöki podgoricai visszavágón még nem, de továbbjutás esetén a következő EL-selejtezőben már pályára léphet.