-
Harmadik hellyel tértek haza
A hétvégén Budapesten szervezték meg az I. Hirzer Ferenc emléktornát. A 24 fős nemzetközi mezőnyből végül a harmadik helyig sikerült menetelnie a Főnix Gold FC U8-as csapatának.
2026.05.04. -
Vereség a BVSC ellen
A Videoton a BVSC otthonában kapott ki 1-0-ra, a gólt Dénes szögletből csavarta a fehérvári kapuba. A Vidi egy kapufáig jutott Zsótér Donát révén. A 28. fordulóban eldőlt az is, hogy a Honvéd feljutott az élvonalba. BVSC-ZUGLÓ–VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 1-0 (1-0)
2026.05.03. -
Futókörök napja
Hatodik alkalommal várják a mozogni vágyókat a futókörök napjára a Halesz parkba május 16-án, szombaton. A program részleteiről kedden tartottak sajtótájékoztatót.
2026.04.29. -
Címvédésre készülnek
Negyedik alkalommal jutott be zsinórban a bajnoki döntőbe a MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapata, a fehérváriak most először vághatnak neki címvédőként a finálénak. Az ellenfél az a Kaposvár lesz.
2026.04.28.
Saját nevelésű bajnok a keretben: Supola is marad Fehérváron
A bajnoki címmel és kupagyőzelemmel végződő szezonban is fontos láncszem volt, és az is marad Fehérváron: Supola Zoltán is aláírta újabb egyéves szerződését az Alba Fehérvárhoz. A mezőnyember sokszor volt első számú cseréje a bajnokcsapatnak, megerősödö önbizalmával továbbra is nagy hasznára lehet az új kihívások előtt álló csapatnak.
2013.06.20. 14:25 |
A bajnoki címmel és kupagyőzelemmel végződő szezonban is fontos láncszem volt, és az is marad Fehérváron: Supola Zoltán is aláírta újabb egyéves szerződését az Alba Fehérvárhoz. A mezőnyember sokszor volt első számú cseréje a bajnokcsapatnak, megerősödö önbizalmával továbbra is nagy hasznára lehet az új kihívások előtt álló csapatnak.
Voltak mérkőzések, amikor a padról érkezve döntő fontosságú kosarakat szerzett. Ha kellett, tehermentesítette Moore-t az irányító posztján, bátor betöréseivel bontotta az ellenfél védekezését és a triplavonal mögül is sokszor szerzett demoralizáló kosarakat. Mindezt úgy, hogy amikor Angliából visszatért, talán még maga sem tudta, az ottani "kiképzés" a fehérvári serdülő és ifjúsági évek után mire lesz elég a magyar mezőnyben. De Supola Zoli megállta a helyét, biztosak lehetünk benne, hogy azok közöt a magyar kosarasok közt tartják számon, akit be lehet vetni a nagy tétért zajló csatákban is.

Talán olykor ingatag önbizalmának is jót tett az előző idény, és még határozottabb játékkal tehet hozzá újabb pluszokat a következő Alba szerepléséshez. Mert immár biztos, hogy a 2013/14-es szezonban is Fehérváron pattogtat. Supola Zoltán aláírta újabb egyéves szerződését, ezzel Juhos Levi után a második idei duplázónk, aki marad a csapatnál. A magyar mag kialakítása tehát igen szép lendületet vett a héten, alakul az Alba Fehérvár kerete - ezúttal egy saját nevelésű ősfehérvárit jegyezhetünk fel a névsorba.