-
Árverés hokimezekből
Az elmúlt évekhez hasonlóan az adventi időszakban ezúttal is egyedi mezekben lép jégre a Volán, melyeket árverésre bocsátanak. A meccsen viselt mezekre való licitálás mellett a speciális dresszekből saját névvel és számmal rendelni is lehet.
2025.12.18. -
Bemutatják a A HunGarian Caravan autóját
2026-ban is lesz székesfehérvári induló a Budapest–Bamako Rallyn. A HunGarian Caravan egyedi autóját ön is megnézheti december 19-én, pénteken 15.00-18.00 óra és december 20-án, szombaton 10.00-13.00 óra között a Városház téren, a városi karácsonyfa mellett.
2025.12.18. -
Sportos évzáró a Bregyóban
A 101 éves ARAK idén is a Bregyó közi Regionális Atlétikai Központban tartotta hagyományos, karácsonyi évzáró rendezvényét. Az ünnepi műsor mellett díjazták az egyesület bajnokait és kiemelkedő eredményeket elért sportolóit.
2025.12.16. -
Évzáró a Volánnál
Világbajnoki sikert, valamint számos aranyérmet is magukénak tudhatnak az Alba Volán Öttusa Szakosztály ifjú sportolói. Az egyesület pénteken este tartotta évzáró rendezvényét.
2025.12.15.
Ritmikus gimnasztika - bíztató szezonkezdet
Sikeresen rajtoltak az AlbaRG ritmikus gimnasztikázói az idei versenyszezonban. Nemrégiben a somogyjádi sportcsarnokban rendezték III. osztályosok Vidékbajnokságát, ahol kilenc AlbaRG-s kislány is bemutathatta gyakorlatát. Június első hétvégéjén Székesfehérváron rendezik majd meg a IV. AlbaRG Kupát, ahol közel 300 tornászlány mutatja majd be a tudását a KÖFÉM Sportcsarnokban.
A junior 1-es csapat (Béres Anna, Gál Johanna, Jecs Noa és Rendek Panna) második helyezést ért el, így biztosan ott lesznek az őszi Országos Bajnokságon. Jecs Noa összetettben a 4. helyen végzett, Béres Anna a 7. lett. A junior 2-es korosztályban Madácsi Míra gyönyörűen versenyzett, ő is a továbbjutók között van.
“Fantasztikus előrelépésnek tartom ezeket az eredményeket. A tavalyi évben még csak három versenyző tudott a III. osztályban lehetőséghez jutni, az idén 9-en léptek szőnyegre. Ez egy nagyon koncentrált, és odaadó munka eredménye, hiszen még mindig csak heti 2 nagytermi edzéslehetőségünk van a felkészülésre. A többi egyesület versenyzői heti négyszer, ötször is edzenek, így nagyon nehéz lépésttartani, kigyakorolni a rizikó és mesteri elemeket. Jecs Noa összetett 4. helyezése azért is fantasztikus, mert Noa idén került a junior 1. korosztályba, így ott a legfiatalabb versenyzőnek számít.” - mondta Simon Orsolya, az egyesület vezetőedzője, aki az idén is a versenybírói székből figyeli a lányok fejlődését.
Az elkövetkező időkben több meghívásos versenyre is készülnek a lányok Budapestre, Komáromba, majd a fő megmérettetés a szabadidő-kategóriások nyugat-magyarországi selejtezője, a Berczik Sára Emlékkupa lesz május elején.