-
Nyári röplabdás tábor
A MÁV Előre nyári tábort szervez idén júniusban és júliusban a röplabda iránt érdeklődő, általános iskola alsó tagozatos gyermekek számára, ahova szeretettel várják a kezdőket és a haladókat egyaránt.
2026.04.30. -
Lépcsőfutás és gyaloglás
Május 2-án, szombaton reggel 9 órakor rajtol a Fehérvári lépcsőfutás az Aranybulla Emlékműnél. Az ingyenes közösségi sportrendezvényen három távot teljesíthetnek a versenyzők, emellett a szervezők külön kihívással készülnek a gyaloglók és a gyerekek számára is. Regisztrálni a verseny napján a helyszínen lehet.
2026.04.30. -
Futókörök napja
Hatodik alkalommal várják a mozogni vágyókat a futókörök napjára a Halesz parkba május 16-án, szombaton. A program részleteiről kedden tartottak sajtótájékoztatót.
2026.04.29. -
Címvédésre készülnek
Negyedik alkalommal jutott be zsinórban a bajnoki döntőbe a MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapata, a fehérváriak most először vághatnak neki címvédőként a finálénak. Az ellenfél az a Kaposvár lesz.
2026.04.28.
Remekeltek az Alba Volán-Bericap öttusázói Franciaországban
Vörös Zsuzsanna nyerte a francia nemzetközi öttusabajnokság női versenyét. Máthé Vivien harmadik, Gyenesei Leila pedig hatodik lett. Szombaton szintén magyar siker született, a férfiak versenyében a tavaly vb- és Eb-aranyérmes Horváth Viktor bizonyult a legjobbnak, tehát az Alvóba Volán-Bericap öttusázói taroltak Franciaországban.
2008.04.20. 21:58 |
Vörös Zsuzsanna nyerte a francia nemzetközi öttusabajnokság női versenyét. Máthé Vivien harmadik, Gyenesei Leila pedig hatodik lett. Szombaton szintén magyar siker született, a férfiak versenyében a tavaly vb- és Eb-aranyérmes Horváth Viktor bizonyult a legjobbnak, tehát az Alvóba Volán-Bericap öttusázói taroltak Franciaországban.Az olimpiai, világ- és Európa-bajnok Vörös Zsuzsanna – Kulcsár Antal szövetségi kapitány tájékoztatása szerint – mindhárom technikai számban jól teljesített, 189 kört lőtt, 1000 pontot vívott, és a lovaspályát egy verőhibával teljesítette.
A zárószámnak másodikként vágott neki Amélie Cazé mögött, de a 3000 méteres futás során végül is sikerült francia riválisa elé kerülnie.