Pontosan tért haza Nyíregyházáról az FC Fehérvár

A Soproni Liga 14. fordulójában a Nyíregyháza otthonába látogatott az FC Fehérvár, és a Nyírségban pontért, pontokért portyáztak a fehérváriak. A tabella 5. helyén álló Spartacust egy győzelemmel beérhette volna a Vidi, de a Varga István együttese csupán egy ponttal tért haza. Nyíregyháza – FC Fehérvár 1-1 (1-0)
2008.11.09. 17:00 |

A Nyíregyháza kezdte aktívabban a mérkőzést, és a 16. percben egy öngóllal szerzett vezetést. Bárányos szabadrúgását követően Sifter Tamás lábáról pattanat a labda a fehérvári kapuba. Az első félidőben sok helyzetet dolgoztak ki a csapatok, de a támadók rendre elpuskázták lehetőségeiket. A szünetben Varga István cserékkel frissített, és ez bejött. A második játékrészben jobban és hatékonyabban szervezte játékát a Fehérvár. A már irányító FCF a 63. percben egyenlített. Nagy Dániel húzott el a szélen, beadása után pedig Koller Ákos fejelt a Nyíregyháza hálójába. Az egyenlító találat után Pavlicic dönthette volna el a meccset, de óriási helyzete kimaradt. A csapatok végül igazságosan osztoztak a pontokon, a végeredmény: 1-1, amivel az FC Fehérvár visszacsúszott a tabella 8. helyére.

Nyíregyháza – FC Fehérvár 1-1 (1-0)