Pontokat vesztett a Vidi

Nem hozott szerencsét a 13. forduló az FC Fehérvár számára, hiszen a Borsodi Liga soros játéknapján nem tudta itthon tartani a három pontot Csertői Aurél alakulata. A Győri ETO FC  elleni preztizs-rangadón szebbnél szebb támadásokat vezettek Simekék, a 30. percben Sitku révén vezetést is szereztek a fehérváriak, majd a második félidő nyitányán még az öltözőben "maradtak" a piros-kékek, és Kenesei egyenlített... FC Fehérvár - Győri ETO FC 2-2 (1-0)

2005.11.26. 19:40 |

Nem hozott szerencsét a 13. forduló az FC Fehérvár számára, hiszen a Borsodi Liga soros játéknapján nem tudta itthon tartani a három pontot Csertői Aurél alakulata. A Győri ETO FC  elleni preztizs-rangadón szebbnél szebb támadásokat vezettek Simekék, a 30. percben Sitku révén vezetést is szereztek a fehérváriak, majd a második félidő nyitányán még az öltözőben "maradtak" a piros-kékek, és Kenesei egyenlített. Ezután a vendégek voltak aktívabbak, egészen a 69. percig, amikor egy káprázatos attak végén ismét Sitku mattolta Stevanovics kapust. A Vidi növelhette is volna előnyét, ám Lattenstein kísérletét hatástalanította győri portás, majd a 88. percben Kenesei használta ki a fehérvári védelem megingását, és újra egalizált. A hátralevő percekben a hazaiak eldönthették volna a három pont sorsát, azonban Batyik és Farkas labdája sem talált utat az ETO kapujába.

FC Fehérvár - Győri ETO FC 2-2 (1-0)