Pontínség és vereség Debrecenben - szombaton jönnek a Vadkakasok

Az NB1-es kosárlabda bajnokság elődöntőjében érvényesítette a hazai pálya előnyét a Debreceni Vadkakasok együttese. Az Albacomp vendégjátéka szoros összecsapást hozott, áramszünet miatti technikai szünettel, és férfiak mérkőzéséhez képest nagyon kevés ponttal. A három győzelemig tartó párharc első csatáját tehát a Debrecen hozta, de szombaton Fehérváron csapnak össze a felek, ahol a javításra törekszik majd Farkas Sándor együttese. Debreceni Vadkakasok - Albacomp 68-62

2005.05.18. 20:27 |

Debreceni Vadkakasok - Albacomp 68-62

A párharc állása: 1-0 a Debrecen javára