Péntektől újabb nagy havazás várható - Székesfehérváron 5-8 cm hó hullott

Szerdán már kevesebb helyen, de még mindig előfordulhat kisebb havazás, hószállingózás. Felhős, borús időre, -5 fok körüli csúcshőmérsékletre számíthatunk. Az év első napján 5-8 cm hó hullott a városban. Tőlünk délebbre és keletebbre a hótakaró vastagsága a 15 cm-t is eléri. A városban kedden több mint 25 munkagéppel sózták és takarították az utakat. Péntektől újra beborul felettünk az égbolt, és egyre többfelé számíthatunk havazásra, főként a nyugati területeken havas esőre is.
2008.01.02. 07:40 |
 Szerdán már kevesebb helyen, de még mindig előfordulhat kisebb havazás, hószállingózás. Felhős, borús időre, -5 fok körüli csúcshőmérsékletre számíthatunk. Az év első napján 5-8 cm hó hullott a városban. Tőlünk délebbre és keletebbre a hótakaró vastagsága a 15 cm-t is eléri. A városban kedden több mint 25 munkagéppel sózták és takarították az utakat. Péntektől újra beborul felettünk az égbolt, és egyre többfelé számíthatunk havazásra, főként a nyugati területeken havas esőre is. A képre kattintva elérheti Magyarország hótérképét!



A szerdai nap folyamán túlnyomóan borult, párás idő várható, helyenként hosszabb-rövidebb időre kissé felszakadozhat a felhőzet. Főként a középső országrészben továbbra is előfordulhat hószállingózás. A hőmérséklet délután 0, -5, késő este -1, -6 fok között alakul.

Csütörtökön az erősen felhős, borús ég mellett elsősorban a nyugati területeken számíthatunk gyenge havazásra, hószállingózásra, jelentős mennyiségű csapadék nem várható. Az Időkép előrejelzése szerint a hajnali -4 és -9 fok körüli minimumhőmérsékletek után a déli, kora délutáni órákban 0 és -4 fok közötti értékeket mérhetünk.


Péntektől újra beborul felettünk az égbolt, és egyre többfelé számíthatunk havazásra, főként a nyugati területeken havas esőre is.

Magyarország