-
Sportprogram ünnepek alatt
Az ünnepek alatt sem maradunk sportmérkőzések nélkül – jégkorongban és kosárlabdában igazi meccsdömping várható olyan csemegékkel, mint a Hydro Fehérvár AV19 – Klagenfurt összecsapás vagy a Falco KC Szombathely – Alba Fehérvár rangadó, de pályára lép az Alba Fehérvár KC női kézilabdacsapata és a MÁV Előre Foxconn férfi és női röplabdacsapata is.
2025.12.17. -
A Városi Sí-Bank nyitvatartása
A Székesfehérvári Városi Sí-Bank a téli szünetben is várja a síelésre készülőket a Vasvári Pál Általános Iskolában december 22-től január 4-ig.
2025.12.16. -
Sportos évzáró a Bregyóban
A 101 éves ARAK idén is a Bregyó közi Regionális Atlétikai Központban tartotta hagyományos, karácsonyi évzáró rendezvényét. Az ünnepi műsor mellett díjazták az egyesület bajnokait és kiemelkedő eredményeket elért sportolóit.
2025.12.16. -
Évzáró a Volánnál
Világbajnoki sikert, valamint számos aranyérmet is magukénak tudhatnak az Alba Volán Öttusa Szakosztály ifjú sportolói. Az egyesület pénteken este tartotta évzáró rendezvényét.
2025.12.15.
Parádés fordítás, remek győzelem - 4-1-re verte a Vidi a Puskás Akadémiát
A hétközi zalaegerszegi kisiklás feledtetése is cél volt a MOL Fehérvár számára Felcsúton. A derbi nem ígérkezett könnyűnek, hiszen a meccs előtt a két csapat között mindössze nyolc pont volt a különbség. A mérkőzés elején a Vidi dominált, ám a 24. percben mégis a PAFC szerzett gólt, amikor Slaagver kapásból lőtt Kovácsik kapujába. Nem sokkal később egy eltévedt beadás okozott riadalmat a fehérváriak kapujánál, ám ekkor résen volt a Vidi hálóőre. A félidő PAFC-helyzetekkel zárult, ám a második félidő már a Vidiről szólt!
Egy Kovács-Petrjak-Funsho akció végén utóbbi közelről egyenlített, ám Bamgboye találata korántsem az utolsó volt a mérkőzésen! Stopira ollózása is gólt érdemelt volna, de a balbekk nem, ellenben az 59. percben Petrjak betalált. A nemrég mesterhármast szerző ukrán szabadrúgás után szerzett vezetést. A 81. percben tovább növelte előnyét a Vidi, amivel gyakorlatilag eldöntötte a mérkőzést. Houri kiugratása után Petrjak tüzelt, a kapusról kipattanó labdát pedig Nikolics pofozta a kapuba. Az utolsó percekben pedig jött a slusszpoén: Houri szabadrúgása után Szabó a kapufát találta el, a kipattanóra pedig remekül érkezett Stopira beállítva a 4-1-es végeredményt.
Puskás Akadémia - MOL Fehérvár FC 1-4 (1-0)
MOL Fehérvár: Kovácsik - Fiola, Musliu, Juhász (Nego), Stopira - Houri, Pátkai - Funsho (Elek), Kovács, Petrjak (Szabó) - Nikolics.
Gólszerző: Slagveer, ill. Funsho, Petrjak, Nikolics, Stopira.