-
Nyitott tornatermek ősztől
Ismét kibővülnek az ingyenes sportolási lehetőségek Székesfehérváron szeptembertől. Újraindul a Nyitott Tornatermek program, amely 22 féle testmozgást kínál, a nordic walking program pedig ismét 16 indulási helyszínről érhető majd el, míg a Székesfehérvári Futók Köre két helyszínen folyamatosan megy, egészen az év végéig.
2026.08.27. -
Az MMA visszatér!
A tavalyi esztendő után ismét nagyszabású MMA-gálának ad otthont november 13-án a MET Aréna. A nemzetközi ketrecharc-gála sztárokat, parázs csatákat, fantasztikus hangulatot és látványos show-t ígér. Jegyek már kaphatók az eseményre.
2026.08.25. -
Sikeresen szerepeltek a futóversenyen
Két kategóriában is sikeresen szerepeltek a Sport Start Kör SE tagjai a futóversenyen Zamárdiban. A cél az volt, hogy a fogyatékkal élők és egészségesek együtt sportolhassanak.
2026.08.26. -
Ketrecharc-gála a MET Arénában
A tavalyi nagysikerű rendezvény után ismét Székesfehérvárra érkezik a nemzetközi ketrecharc-gála, ami idén még több showt, és izgalmas küzdelmeket ígér. A CombatX gála november 13-án lesz a MET Arénában.
2026.08.25.
Országos roma kispályás futballbajnokságot rendeztek a Bregyó Sportcentrumban
A Székes- fehérvári Roma Nemzetiségi Önkormányzat szombaton rendezte meg az országos roma kispályás futball- bajnokságot. A sporteseményt számos kulturális program, tradicionális roma ételek főzőversenye gazdagította, ezen kívül ingyenes egészségügyi szűrésekkel is várták a Bregyó Sportcentrumba ellátogatókat. Az egészen késő délutánig tartó programokon körülbelül hétszázan vettek részt.
2014.06.07. 15:26 |
A Székesfehérvári Roma Nemzetiségi Önkormányzat szombaton rendezte meg az országos roma kispályás futballbajnokságot. A sporteseményt számos kulturális program, tradicionális roma ételek főzőversenye gazdagította, ezen kívül ingyenes egészségügyi szűrésekkel is várták a Bregyó Sportcentrumba ellátogatókat. Az egészen késő délutánig tartó programokon körülbelül hétszázan vettek részt.
Az országos roma kispályás futballbajnokságon tizenhárom focicsapat szerepelt a Bregyó Sportcentrumban. A Székesfehérvári Roma Nemzetiségi Önkormányzat által szervezett országos juniális jótékonysági programra az ország szinte minden részéből, így többek között Zalaegerszegről, Győrből, Mosonmagyaróvárról, Érdről, Balatonfüredről is érkeztek résztvevők. A focitornán kívül rengeteg kulturális program, valamint hagyományos roma ételek főzőversenye is várta az érdeklődőket. A Bregyó Sportcentrumba kilátogatók az ízletes roma halászlevet és pörkölteket is megkóstolhatták.
Székesfehérvár Megyei jogú Város Önkormányzata nevében Östör Annamária egészségügyi és sporttanácsnok köszöntötte a résztvevőket. „Nagy megtiszteltetésnek tartom, hogy részt vehetek ezen a programon. Külön örülök annak, hogy sport- és egészségnapot is szerveztek ide a Bregyó Sportcentrumba. Köszönöm a Roma Önkormányzatnak, hogy idehozta ezt az eseményt, és megteremtette számunkra azt a lehetőséget, hogy segíthessünk. Szimbolikusnak tartom ezt a rendezvényt, kívánom mindenkinek, hogy jó benyomásokkal távozzon a Bregyó Sportcentrumból” – közölte Östör Annamária.
A szombati eseményen Dr. Pásztor László, a Fejér Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi Szakigazgatási Szervének osztályvezető főorvosának vezetésével az ÁNTSZ orvosai és védőnői álltak mindenkinek a rendelkezésére az egészségügyi szűréseken.


