-
A Frim Jakab otthon karácsonya
Szerdán délelőtt karácsonyi műsorral kedveskedtek családtagjaiknak a Frim Jakab Képességfejlesztő Szakosított Otthon dolgozói és ellátottjai, akik a szívet melengető verses, zenés és táncos műsor után a saját maguk által készített ajándékokkal lepték meg vendégeiket.
2025.12.17. -
Évezredes üzenet
Városunk büszkén viszi tovább a Szent István-i örökséget, ami nemcsak szellemiségében van jelen, hanem – a modern tudományos eszközöknek köszönhetően – immár kézzelfogható bizonyítékokkal rendelkezünk Székesfehérvár ezeréves erődítéséből. Az évzáró intézményvezetői találkozón igazi kincseket, az államalapítás korából származó fa- és földmintát adott át dr. Cser-Palkovics András polgármesternek a Szent István Király Múzeum főigazgatója.
2025.12.16. -
Támogatás az advent jegyében
A Fehérvár Angyalai ünnepséget idén is a Hiemer-ház Báltermében rendezték meg, ahol karácsonyi műsorral és ajándékokkal várták a meghívott gyermekeket.
2025.12.16. -
Szifilisz gyorsteszt a szülészeteken
Fejér vármegyében nem emelkedett a szifiliszes betegek száma és évek óta nem született fertőzött baba sem. Mivel országos szinten nőtt a betegek száma, minden kórház szülészetén bevezetik a gyorstesztet.
2025.12.16.
Online iskolanyitogató foglalkozás lesz a Széna Téri Iskolában
Január 28-án csütörtökön 17 órától Facebook Live-val tart online iskolanyitogatót a Széna Téri Általános Iskola. A programra az iskola Facebook oldalán tudnak csatlakozni az érdeklődők.
2021.01.25. 07:44 |
"A jelenlegi járványügyi helyzet sajnos pillanatnyilag nem teszi lehetővé, hogy személyes jelenléttel járó iskolanyitogató foglalkozásokat tartsunk. Ez számunkra is szomorú, mert hiszünk a személyes bemutatkozás, kapcsolat és találkozások erejében. Szeretnénk azonban elérni, hogy minél több szülő ismerje meg pedagógusainkat, szemléletünket, programunkat, ezért szeretettel meghívjuk Önöket 2021. január 28-án, csütörtökön 17 és 18 óra között egy online bemutatkozásra, melynek keretén belül válaszolunk kérdéseikre is." - invitálja az online eseményre az érdeklődőket az iskola.