-
Energia az új fegyver?
Február 4-én szerdán 17 órától a székesfehérvári MCC-ben lesz szó energiabiztonsági kérdésekről Hortay Olivér közgazdász, energiapolitikai szakértő, a Századvég üzletágigazgatója, és Vargha Tamás országgyűlési képviselő, államtitkár előadásáben.
2026.02.02. -
Teltház a Városi Diákbálon
A Városi Diákbál a Székesfehérváron tanuló középiskolások egyik legnagyobb közösségi eseménye, melyet kilencedik alkalommal rendeztek meg szombaton a Sóstói Stadionban. A több száz fős, teltházas bált Mészáros Attila alpolgármester és Bakonyi Lili Eszter, a Székesfehérvári Diáktanács elnöke nyitották meg.
2026.01.31. -
Diákbál a stadionban
Teltházas Diákbált rendeztek a Sóstói Stadionban. A bálon minden Székesfehérvári tizennégy év fölötti diák részt vehetett, legalábbis az biztosan akinek előzetesen még jutott belépő a rendezvényre.
2026.02.02. -
90 éves Gálicz Tibor
Kilencvenedik születésnapja alkalmából köszöntötték Gálicz Tibor közgazdászt, aki meghatározó szerepet játszott a város felsőoktatási és közösségi életében. Az ünnepségen munkásságát, életútját és példamutató szemléletét méltatták.
2026.02.02.
Önkormányzati képviselők fogadóórái április második hetében
Az április 7-ével induló héten fogadóórát tartó önkormányzati képviselőkre vonatkozó időpontokat és helyszíneket gyűjtöttük egy csokorba az alábbiakban.
Békési Ferencné önkormányzati képviselő minden hónapban két helyszínen és időpontban tart fogadóórát. 2025. április 7-én, hétfőn 17 és 19 óra között az Erzsébet út 12. szám alatti irodában várja majd a 14. számú választókörzetben élőket.
Deák Lajosné, a 11. számú választókörzet önkormányzati képviselője 2025. április 7-én, hétfőn 17 és 19 óra között a Királykút Emlékházban, a Mikszáth Kálmán utca 25. szám alatt várja a lakókat.
Patik Ferenc önkormányzati képviselő soron következő fogadóórája 2025. április 7-én 17 és 18 óra között lesz a 3. számú választókörzetben élőknek a Budai út 94. szám alatti irodában.
Szontaghné Kovács Erika is minden hónapban két helyszínen és időpontban tart fogadóórát a 9. számú választókörzetben élőknek. 2025. április 7-én, hétfőn 17 és 18 óra között pedig a Közösségi Központ – Feketehegy-Szárazréti Kultúrudvarban várja a lakókat az önkormányzati képviselő.
Viza Attila minden hónap második hétfőjén fogadja a palotavárosiakat. A 8. számú választókörzet önkormányzati képviselője soron következő fogadóórája 2025. április 7-én 16 és 18 óra között lesz az István Király Általános Iskolában (Kelemen Béla út 30/A).
Lehrner Zsolt, az 1. számú választókörzetben szintén minden hónapban tart fogadóórát. Legközelebb 2025. április 8-án, kedden 15.00 és 17.00 óra között a Piac tér 4. szám alatti képviselői irodában várja a Belvárosban és közvetlen környezetében élőket.
Dr. Kovács Zsoltné minden hónapban két helyszínen és időpontban szervez fogadóórát a 2. számú választókörzetben. Legközelebb április 9-én, szerdán 17 és 18 óra között a Vörösmarty Mihály Általános Iskolában és 10-én, csütörtökön szintén 17 és 18 óra között a II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolában várja az önkormányzati képviselő a hozzá tartozó városrészekben élőket.