Olimpiai nosztalgia – bélyegkiállításra hív a Székesfehérvári Városi Bélyeggyűjtő Kör

„Moszkvai Olimpia” 1980 címmel nyílt bélyegkiállítás a Gárdonyi Géza Művelődési Házban. A különleges bélyegeket április 5-ig nézhetik meg az érdeklődők.
2026.02.23. 11:34 |
Olimpiai nosztalgia – bélyegkiállításra hív a Székesfehérvári Városi Bélyeggyűjtő Kör

„Szereted a bélyegeket és az olimpiai nosztalgiát? Gyere el a „Moszkvai Olimpia’’ 1980 bélyegkiállításra a Gárdonyi Géza Művelődési Házba!” – biztatja közösségi oldalán a bélyegek iránt érdeklődőket a Gárdonyi Géza Művelődési Ház.

A Székesfehérvári Városi Bélyeggyűjtő Körnek ugyanis a napokban nyílt meg az 1980-as olimpiához kapcsolódó bélyegeket bemutató, egy kis nosztalgikus időutazásra hívó gyűjteménye a művelődési házban. A kiállítás egészen április 5-ig látogatható az intézmény nyitvatartási idejében, minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők!

Fehérvári színes

  1. Csabai Pétert köszöntötték

    Csabai Péter 1931. július 31-én született egy olyan korban, mikor az emberek számára a munka, a család és az egymás iránti tisztelet jelentette az élet biztos alapját. Az évek alatt lakatosinasból üzemvezetővé váló motorsport-rajongó élete során nemcsak a gépek összeszerelésében, de a versenyzésben is kiteljesedhetett.

    2026.07.31.
  2. Vadszeder-gyűjtés elhalasztva

    A nagy hőségre tekintettel ELHALASZTOTTÁK a most vasárnapra tervezett, nadapi Herbarius-túrát - tájékoztat közösségi oldalán a Szent István Király Múzeum. A szervezők tehát augusztus 9-én várnak majd mindenkit, aki szívesen csatlakozna a programhoz, hogy a vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag vadszederből gyűjtsön Lencsés Rita gyógynövényszakértő vezetésével.

    2026.07.31.
  3. Ételosztás augusztusban

    Augusztus 2-án folytatódik a Fehérvári Heti Betevő jótékonysági ételosztás. A szervezők vasárnap délelőtt, a Deák Ferenc Technikumnál várják a sütemény-, a gyümölcs- és a tartós élelmiszer felajánlásokat a rászorulók számára.

    2026.07.31.
  4. Királyi Közkori idén is

    A Székesfehérvári Királyi Napok rendezvénysorozat részeként augusztus 14-én, pénteken és augusztus 16-án, vasárnap történelmi óriásbábokkal várja a hűsölni és korcsolyázni vágyókat az Aréna. A különleges közönségkorcsolyán büfé és ruhatár is üzemel majd, valamint korcsolyabérlésre és -élezésre is lesz lehetőségük az érdeklődőknek.

    2026.07.31.