Nem kezdett jól az FC Fehérvár

Beragadt a rajtnál az FC Fehérvár labdarúgó csapata, miután vereséggel kezdte az NB1 2007-2008-as idényét. Az első forduló záró mérkőzésén az MTK otthonában vendégeskedtek a fehérváriak, s a felkészülési mérkőzéseket rendre nyerő Vidi a bajnokságban is győzelemre tört. Az MTK rendkívül fiatal játékosokból álló együttese azonban jobban alkalmazkodott a hőséghez, s legyőzte a piros-kékeket. Az első félidőben a vendégek irányítottak, azonban mezőnyfölényét nem tudta gólra váltani Marijan Vlak alakulata. Fordulás után az MTK játszott veszélyesebben, s az 53. percben egy tetszetős góllal Bori Gábor szerzett vezetést a hazai csapatnak. A kapott gól megzavarta a fehérváriakat, s az 59. percben Urbán Gábor harcolt eredményesen egy labdáért Sebők kapussal, s már kétgólosra hízott a kék-fehérek előnye. MTK – FC Fehérvár 2-0 (0-0)

2007.07.24. 02:30 |
 Beragadt a rajtnál az FC Fehérvár labdarúgó csapata, miután vereséggel kezdte az NB1 2007-2008-as idényét. Az első forduló záró mérkőzésén az MTK otthonában vendégeskedtek a fehérváriak, s a felkészülési mérkőzéseket rendre nyerő Vidi a bajnokságban is győzelemre tört.

Az MTK rendkívül fiatal játékosokból álló együttese azonban jobban alkalmazkodott a hőséghez, s legyőzte a piros-kékeket. Az első félidőben a vendégek irányítottak, azonban mezőnyfölényét nem tudta gólra váltani Marijan Vlak alakulata. Fordulás után az MTK játszott veszélyesebben, s az 53. percben egy tetszetős góllal Bori Gábor szerzett vezetést a hazai csapatnak. A kapott gól megzavarta a fehérváriakat, s az 59. percben Urbán Gábor harcolt eredményesen egy labdáért Sebők kapussal, s már kétgólosra hízott a kék-fehérek előnye. Az FC Fehérvár képtelen volt újítani, Marijan Vlak hiába próbálta meg cserékkel felrázni csapatát, a végére maradt a 2-0-ás MTK-siker.

MTK – FC Fehérvár 2-0 (0-0)