-
Itt az új hoki menetrend!
Az EC KAC – Hydro Fehérvár AV19 ICEHL-negyeddöntő első mérkőzése Jordan Murray rosszulléte miatt félbeszakadt. Szerencsére a játékos állapota folyamatosan javul, hamarosan elhagyhatja az intenzív osztályt. A klubok és a liga közös döntése értelmében vasárnap kezdődik a negyeddöntő.
2026.03.12. -
Hazai meccsek a héten
Az ötmeccses győzelmi szériában lévő Videoton FC Fehérvár Tiszakécskén próbálja tovább nyújtani remek sorozatát. A FEHA19 a Corona Brasov-val küzd meg a négy közé jutásért az Erste Ligában. Az Alba Fehérvár kosarasai Zalaegerszegre utaznak, míg az Alba Fehérvár KC női kézisei a Mosonmagyaróvárt fogadják. A MÁV Előre Foxconn férfi csapatára egy Extraliga-mérkőzés vár a MEVZA-négyesdöntő előtt. Az orvosi vészhelyzet miatt félbeszakadt a Klagenfurt - Volán ICEHL-negyeddöntő jövő héten folytatódik.
2026.03.12. -
Sulikézi Fesztivál
Harmadik alkalommal rendezték meg a Sulikézi Fesztivált a Köfém Sportcsarnokban. Az esemény a Magyar Kézilabda Szövetség versenyrendszerének részét képezi.
2026.03.09. -
Bál a gyerekekért
Nyolcadik alkalommal rendezték meg az Ifj. Ocskay Gábor Alapítvány hagyományos bálját. Az est bevételéből a fiatal jégkorongozókat és a Fejér Vármegyei Gyermekotthon lakóit támogatják.
2026.03.04.
Nem kezdett jól az FC Fehérvár
Beragadt a rajtnál az FC Fehérvár labdarúgó csapata, miután vereséggel kezdte az NB1 2007-2008-as idényét. Az első forduló záró mérkőzésén az MTK otthonában vendégeskedtek a fehérváriak, s a felkészülési mérkőzéseket rendre nyerő Vidi a bajnokságban is győzelemre tört. Az MTK rendkívül fiatal játékosokból álló együttese azonban jobban alkalmazkodott a hőséghez, s legyőzte a piros-kékeket. Az első félidőben a vendégek irányítottak, azonban mezőnyfölényét nem tudta gólra váltani Marijan Vlak alakulata. Fordulás után az MTK játszott veszélyesebben, s az 53. percben egy tetszetős góllal Bori Gábor szerzett vezetést a hazai csapatnak. A kapott gól megzavarta a fehérváriakat, s az 59. percben Urbán Gábor harcolt eredményesen egy labdáért Sebők kapussal, s már kétgólosra hízott a kék-fehérek előnye. MTK – FC Fehérvár 2-0 (0-0)
Az MTK rendkívül fiatal játékosokból álló együttese azonban jobban alkalmazkodott a hőséghez, s legyőzte a piros-kékeket. Az első félidőben a vendégek irányítottak, azonban mezőnyfölényét nem tudta gólra váltani Marijan Vlak alakulata. Fordulás után az MTK játszott veszélyesebben, s az 53. percben egy tetszetős góllal Bori Gábor szerzett vezetést a hazai csapatnak. A kapott gól megzavarta a fehérváriakat, s az 59. percben Urbán Gábor harcolt eredményesen egy labdáért Sebők kapussal, s már kétgólosra hízott a kék-fehérek előnye. Az FC Fehérvár képtelen volt újítani, Marijan Vlak hiába próbálta meg cserékkel felrázni csapatát, a végére maradt a 2-0-ás MTK-siker.
MTK – FC Fehérvár 2-0 (0-0)