-
DKKA évadzáró
Június 17-én, szerdán 18 órától a Tóvárosi Általános Iskola tornatermében tartja ünnepélyes szezonzáróját a DKKA. Az eseményen átadják a jó tanuló, jó sportoló és az év edzője díjat is. Az évzáróra szeretettel várják a játékosokat, edzőket és családtagokat.
2026.06.17. -
Július 26-án kezd a Vidi
A Gyirmót és a Nagykanizsa váltja a kiesett Budafokot és Békéscsabát az NB II-ben. A feljutott Vasas és Honvéd helyére pedig az NB I két kiesője, a Diósgyőr és a Kazincbarcika érkezik. Az új idény első fordulójára július 26-án (vasárnap) kerül majd sor.
2026.06.17. -
Futóterápia
Van egy módszer, ami segít leküzdeni a szorongást, a depressziót, ellenállóbbá tesz a stresszel szemben, támogatja a gyászfolyamatot, a traumák feldolgozását, de addiciók és kiégés esetén is hatékony.
2026.06.12. -
Indul a vb!
A Mexikó-Dél-afrikai Köztársaság párosítással helyi idő szerint csütörtök este elrajtol a 2026-os labdarúgó-világbajnokság. A belvárosi teraszok készen állnak a nyitányra.
2026.06.11.
Nehéz helyzetben a Volán
2-1-s vereséget szenvedett az Alba Volán-FeVita jégkorongcsapata az Interliga elődöntőjének 1. mérkőzésén a lengyel Nowy Targ Podhale ellen Székesfehérváron tegnap este.
2-1-s vereséget szenvedett az Alba Volán-FeVita jégkorongcsapata az Interliga elődöntőjének 1. mérkőzésén a lengyel Nowy Targ Podhale ellen Székesfehérváron tegnap este.
Csaknem 45 perccel később, 18 óra 43 perckor kezdődött a jégkorong Interliga elődöntőjének 1. mérkőzése a székesfehérvári Jégcsarnokban. Ennek oka pedig az volt, hogy a lengyel gárda 20 perccel az eredetileg kiírt kezdési időpont, azaz 18 óra előtt érkezett meg.
A fehérváriak számára nem volt túl jó hír az sem, hogy három meghatározó játékosuk nem léphetett pályára. Kangyal Balázs a múlt héten a horvát Zagreb elleni negyeddöntő második találkozóján sérült meg, Lukas Srnkát a hétvégén megműtötték, Karol Rusznyak pedig influenzás.
Így tehát nem túl jó előjelekkel kezdődött el a mérkőzés. Az első harmad első percei egyértelműen a Voláné volt, hiszen a lengyel kapus többször is bravúrosan védett. Aztán fordult a kocka, a lengyelek átvették az irányítást, aminek meg is lett az eredménye, hiszen a 11. percben Moskal közelről szerzett vezetést a vendégeknek. Próbálkozott a Volán, és a harmad utolsó percében jött is az egyenlítés. Majoross átadása után Simon talált be.
A középső játékrészben is a kapusok játszották a főszerepet, a hazaik szerencséjére Budai ismét fantasztikusan védett. Aztán a 11. percben Radwanski kapott el egy hazai átadást, az egyéni akció végén ismét a vendégeknél volt az előny.
A hazaiak továbbra is rengeteg helyzetet alakítottak ki, ám a szerencsével hadilábon álltak. Végül a lengyelek győztek, így az Alba Volán-FeVitának ma 18 órától muszáj győznie ahhoz, hogy megmaradjon a remény a döntőbe kerüléshez. Amennyiben a Volán ma este győz, akkor a harmadik találkozót csütörtökön Lengyelországban rendezik.