Négy között az Albacomp a Magyar Kupában

Hiába kapaszkodott a Kecskemét, nem érte utol a meccs elején meglógó Albacompot. Nyolc nullával indított az Albacomp. Először Lee, majd Radovics köszönt be egy triplával, végül Simon Balázs szerzett labdát és dobott könnyű kosarat a kecskeméti hálóba. Ivkovics mester kért időt. Pár perccel később már tíz pontos különbséget mutatott az eredményjelző. Albacomp – Kecskeméti KSE 88-82 (30-14, 17-21, 23-30, 18-17)

2010.04.01. 07:54 |

Albacomp – Kecskeméti KSE 88-82 (30-14, 17-21, 23-30, 18-17)

Alba Regia Sportcentrum,
V.: Cziffra Cs., Győrffy P., Farkas G. (Zsiros).

Albacomp: Simon B. 16, Hanga 15/6, RADOVICS 19/9, LEE 20/12, Keller – Cserék: Bódi 5/3, Toya 2, Farkas 6, Banks 5/3.

Kecskemét: ROSS 23/15, WITTMANN 18/12, Dénes 5/3, Johnson 8, Bencze 5 Cserék: Williams 6/6, Tóth N. 4, Csorvási 5, Marciulionis 8/6.

165-156-os összesítéssel az Albacomp jutott tovább.

Szrecsko Szekulovics, az Albacomp edzője: Nagyon örülök, hogy a legjobb négy közé kerültünk. Jól kezdtük az első negyedet, a másodikban már húsz pont körül is vezettünk. A harmadik negyedben relaxáltunk egy kicsit, így vissza tudott jönni a meccsbe a Kecskemét. Nem láttam egy pillanatra sem elveszve a mérkőzést, amikor kellett bedobtuk, amikor kellet meghúztuk, örülök, hogy sikerült izgalmassá tenni a találkozót.