-
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét
A rekkenő hőség ellenére szép számban érkeztek a drukkerek a Videoton FC Fehérvár ankétjára kedden délután. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.23. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Négy fehérvári úszó utazik a Gymnasiade-ra – A polgármester búcsúztatta az úszókat
A Hullám ’91 Úszó és Vízilabda Egyesület négy fiatal úszója harcolta ki az ISF World Gymnasiade-n való szereplés jogát. A Nemzetközi Diáksport Szövetség június 26.-a és július 2.-a között Athénban rendezi idén a Gymnasiade-t, mely megmérettetés az olimpia szellemében zajlik. A viadalon 14 és 17 év közötti korcsoportokban indulhatnak a versenyzők, tehát maradandó és megismételhetetlen élménnyel gazdagodhatnak a résztvevők. A fehérvári úszókat elutazásuk előtt Warvasovszky Tihamér, Székesfehérvár polgármestere fogadta.
2006.06.23. 21:02 |
A Hullám ’91 Úszó és Vízilabda Egyesület négy fiatal úszója harcolta ki az ISF World Gymnasiade-n való szereplés jogát. A Nemzetközi Diáksport Szövetség június 26.-a és július 2.-a között Athénban rendezi idén a Gymnasiade-t, mely megmérettetés az olimpia szellemében zajlik. A viadalon 14 és 17 év közötti korcsoportokban indulhatnak a versenyzők, tehát maradandó és megismételhetetlen élménnyel gazdagodhatnak a résztvevők. A fehérvári úszókat elutazásuk előtt Warvasovszky Tihamér, Székesfehérvár polgármestere fogadta.
A 18 fős magyar delegációban négy fehérvári tehetség kapott helyet, akik 400 vegyes, 400 gyors, 200 gyors, 100 pillangó, 100 gyors és váltó számokban lépnek startkőre. Menyhárt Attila a Teleki Blanka Gimnázium, Sebestyén Balázs a Tóparti Gimnázium, Varró Gergő a Kodolányi Középiskola, míg Kócz Enikő a Vasvári Pál Gimnázium színeit is képviseli a görög főváros versenyén. Sárdi Ákos, a Hullám ’91 UVE vezetőedzője elmindta, a diákolimpián mutatott teljesítmények alapján kerültek az utazó keretbe a Hullámos fiatalok, és bízik abban, hogy tanítványai idei legjobb idejüket ússzák majd a 35-40 nemzet képviselőit felvonultató seregszemlén.
A magyar csapatnak remélhetőleg csupán az utazás okoz majd némi fáradalmat, ugyanis busszal teszik meg az utat egészen Athénig.
A 18 fős magyar delegációban négy fehérvári tehetség kapott helyet, akik 400 vegyes, 400 gyors, 200 gyors, 100 pillangó, 100 gyors és váltó számokban lépnek startkőre. Menyhárt Attila a Teleki Blanka Gimnázium, Sebestyén Balázs a Tóparti Gimnázium, Varró Gergő a Kodolányi Középiskola, míg Kócz Enikő a Vasvári Pál Gimnázium színeit is képviseli a görög főváros versenyén. Sárdi Ákos, a Hullám ’91 UVE vezetőedzője elmindta, a diákolimpián mutatott teljesítmények alapján kerültek az utazó keretbe a Hullámos fiatalok, és bízik abban, hogy tanítványai idei legjobb idejüket ússzák majd a 35-40 nemzet képviselőit felvonultató seregszemlén.
A magyar csapatnak remélhetőleg csupán az utazás okoz majd némi fáradalmat, ugyanis busszal teszik meg az utat egészen Athénig.