Négy fehérvári ökölvívó is bajnok lett a VI. Erdély Kupán Kolozsváron

A Varkocs György Box Club versenyzői rendszeresen meghívást kapnak az Erdély Kupára, Kolozsvárra, ahol rendszerint szép sikereket érnek el, ám a mostanihoz hasonló eset még nem történt; négy fehérvári ökölvívó négy aranyéremmel tért haza a patinás tornáról.
2018.11.23. 07:44 |
Nagy Evelin, serdülő 54 kg-ban, októberben magyar bajnok lett és hétvégén az Erdély bajnoka címet is bezsebelte. Balogh Bálint, serdülő 59 kg-ban indult és lett a súlycsoport bajnoka. Major Milán, (junior 60 kg), mindössze húsz másodpercet töltött a ringben mikor az ellenfél feladta a meccset így ő is bajnoki címet szerzett. A királykategóriában (felnőtt +91 kg) Lénárt Péter első menete nem indult jól, az ellenfele egy pontos ütéssel földre küldte, ám Péter felállt és a fennmaradó időben nagyon megverte a helyiek versenyzőjét.