-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Négy csapat vett részt az I. Kádár Antal Emléktornán
A korábbi években már megszokhatták a kispályás labdarúgás barátai, hogy ünnepnapok alkalmával – ha máshol nem is - a Kiskút utcai LSE sporttelepen biztos pattog a labda. Kádár Tóni bácsi mindig szívesen fogadta a mozogni, focizni vágyó gyerekeket és felnőtteket egyaránt, megkövetelve a rendet és a fegyelmezett játékot. Tóni bácsi, jelentjük, május elsején is rendben, fegyelmezetten és örömmel rúgták a labdát a Kiskút útján, azon a pályán, melynek széléről Ön már nem szemlélheti huncut mosollyal az arcán a futballistapalánták önfeledt játékát.
2008.05.05. 21:44 |
A korábbi években már megszokhatták a kispályás labdarúgás barátai, hogy ünnepnapok alkalmával – ha máshol nem is - a Kiskút utcai LSE sporttelepen biztos pattog a labda. Kádár Tóni bácsi mindig szívesen fogadta a mozogni, focizni vágyó gyerekeket és felnőtteket egyaránt, megkövetelve a rendet és a fegyelmezett játékot. Tóni bácsi, jelentjük, május elsején is rendben, fegyelmezetten és örömmel rúgták a labdát a Kiskút útján, azon a pályán, melynek széléről Ön már nem szemlélheti huncut mosollyal az arcán a futballistapalánták önfeledt játékát. A Kádár Antal Emléktornán négy, meghívott csapat mérte össze tudását május első napján. A polgármesteri Hivatal Sportirodája, valamint az LSE sporttelep jelenlegi üzemben tartója, Balogh Zoltán kezdeményezésére a Videoton Labdarúgó Közalapítvány három csapattal. Míg a Főnix Gold FC egy együttessel vett részt az Emléktornán. Mind a négy alakulatban szép számmal kergették a labdát olyan játékosok, akik korábban Kádár Tóni bácsi felügyelete alatt kezdtek focizni. A küzdelemsorozat megnyitóján 20 darab fehér galambot engedett a fellegek közé Ifj. Kádár Antal, majd a fiataloké volt a pálya. A 2x10 perces mérkőzések sora után a helyosztók döntöttek a végső helyezésekről. A tornát a Videoton Labdarúgó Alapítvány 1997-es csapata nyerte, elhódítva a Menthol 96 Bt. vándorserlegét, míg a második helyen a Videoton 1998-as korosztályának kék együttese végzett, miután a döntőben 2-1-el maradt alul egy évvel idősebb játékosokból álló ellenfelével szemben. A Videoton Labdarúgó Alapítvány 98-asainak piros csapata lett a harmadik, míg a legfiatalabb gyerekek alkotta Főnix Gold végzett az emléktorna negyedik helyén.