Vereség a tavaszi nyitányon - kikapott az Alba Regia KSE férfi kézilabdacsapata

27-23-as vereséget szenvedett az Alba Regia KSE férfi kézilabdacsapata a Balatoni KC otthonában az NB1/B-s bajnokság tavaszi idénynyitó rangadóján. A harmadik helyen álló fehérváriak a jelenleg második balatonfüredi együttes otthonában léptek pályára tegnap este.

2004.02.28. 09:13 |

Az őszi, székesfehérvári mérkőzésen simán 30-22-re győzött Madár Imre csapata, azonban egyik csapatnak sincs könnyű dolga a fürediek pályáján, Veszprémben. A fehérváriak szereztek vezetést és sokáig fej-fej mellett haladt a két együttes. Az első félidő közepén 3 gólos előnyre tett szert a Balatoni KC, Erdei vezérletével azonban fel tudtak jönni a vendégek. Az első félidő végén azonban 2 góllal ismét a hazaika vezettek (14-12). A második játékrészt a hazaiak kezdték jobban és 5 góllal mentek, ezt a hátrányt azonban már nem tudta ledolgozni az ARKSE. A gyenge kapus teljesítmény és a pontatlanságok végül is 4 gólos vereséget eredményeztek. A mérkőzésen Erdei 7, Warvasovszky 4, Grebenár 3, Szám és György 2, míg Miss, Molnár, Madár, Dénes és Erős 1 gólt szerzett.