-
Vidi vereség Kazincbarcikán
Az előző idényben még élvonalbeli Kazincbarcika 3-1-re verte a kiütéses sikerrel rajtoló Videotont. Az első játékrészben sokkal jobb volt a Fehérvár, és a gólt érő szabadrúgáson kívül momentuma sem volt a hazai csapatnak. A mérkőzés utolsó két percében szerzett két góllal meglepő győzelmet szerzett a Kazincbarcika.Kolorcity Kazincbarcika SC - Videoton FC Fehérvár 3-1 (1-1)
2026.08.01. -
Pályán kívül is erősítenek
A Hydro Fehérvár AV19 és a székesfehérvári Beyond Gym hosszú távú együttműködési megállapodást kötött. A partnerség révén a felnőtt csapat játékosai korszerű környezetben végezhetik konditermi és erőnléti edzéseiket, miközben a két fél közös kedvezményekkel és programokkal is készül a szurkolók, illetve a Beyond vendégei számára.
2026.08.01. -
Bízva a jó folytatásban
4-0-ás győzelemmel kezdte a másodosztályú bajnokságot a Videoton. A jó rajtot szombaton az első idegenbeli mérkőzés követi, a tavaly még NB I-es Kazincbarcika otthonában.
2026.07.31. -
Győzelemmel kezdte az idényt a Vidi
Magabiztos győzelemmel kezdte a 2026/27-es NB II-es idényt a Videoton FC Fehérvár. A piros-kékek négy gólt szerezve, kapott találat nélkül múlták felül a tavalyi szezon negyedik helyezettjét.
2026.07.27.
Nálad a szerva, Nagyi! – családi tenisznap az idén 30 éves Alba Bianca Tennis Clubbal
Az idei rendezvény egy ünnepi évforduló is egyben, ugyanis a 44 éve edző Tóth Judit Bianca 1994-ben alapította az Alba Bianca Tennis Clubbot, ami 2024-ben ünnepli harmincadik születésnapját. "Azok a gyerekek és családok, akikkel az elmúlt harminc évben találkoztam olyan szeretetről és figyelemről tettek tanúbizonyságot, hogy igazi öröm volt a velük való munka. Szerencsések vagyunk, hogy tanítók lehetünk az edzőtársakkal, hiszen rengeteg gyermekkel és családdal foglalkozunk, ami hatalmas nagy öröm. Az első Nálad, a szerva, Nagyi! rendezvény 2013-ban volt, amit akkor a kaposvári Baranyai Sándorral találtunk ki és tulajdonképpen hidat képeztünk a két város között."
Mint mondta a Bregyóban az elmúlt két évben egy nagyon jó szakmai közösség alakult, hiszen itt megtalálható az óvodai tenisz, a tömegtenisz és a versenysport is.
Székesfehérvár polgármestere Cser-Palkovics András is ott volt a megnyitón és a város nevében köszöntötte az idén harminc éves Alba Bianca Tennis Clubbot. "Két komoly tenisz esemény zajlik a hétvégén Magyarországon, az egyik a Davis-kupa, a másik pedig a Nálad, a szerva, Nagyi! családi tenisznap."
Östör Annamária és Deák Lajosné önkormányzati képviselők közösen nyitották meg az idei rendezvényt és köszönetet mondtak a harminc éves teniszklubnak, hogy a kerekesszékes teniszt is felkarolta Székesfehérváron.