MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőt játszik szerdán a Vidi az FTC otthonában

Február 24-én, szerdán 17 órai kezdettel a Ferencváros otthonában lép pályára a Vidi, ahol a MOL Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé jutás lesz a tét. A zöld-fehérek a Dorogi FC együttesét, míg a MOL Fehérvár FC a Vasast ejtette ki a sorozat előző fordulójában.
2021.02.23. 08:05 |

1. Szombaton megkezdődött a magyar rögbi bajnokság tavaszi szezonja!

A Fehérvár Rugby Club Nagykőrösre utazott a jelenleg veretlen Honfoglalók csapatához. Bár kis létszámmal tudtak utazni, de elszánt volt a csapat hogy meglepjék fiatal ellenfelüket. Honfoglalók - FRC 66-14

2021.03.08.
  2. Öngóllal lett meg a Vidi harmadik győzelme a Budafok ellen

A kiesés ellen küzdő Budafok volt a MOL Fehérvár ellenfele az OTP Bank-liga 25. fordulójában, idegenben. Zivzivadze nagy góljával szerzett vezetést a Vidi, az első félidőben azonban egyenlített a 11-est is hibázó hazai csapat. A hajrában egy budafoki öngól döntötte el a meccset, harmadszor is legyőzték az újoncot a piros-kékek.

2021.03.07.
  3. Kikapott Klagenfurtban, a Vienna Capitalsszal negyeddöntőzik a Volán

A középszalasz utolsó mérkőzésén 4-2-es vereséget szenvedett a Klagenfurt otthonában a  Hydro Fehérvár AV19. Ezzel ötödikek letek a fehérváriak, és este az is eldőlt, hogy a rájátszásban a bécsi csapat otthonában kezdenek. Az első háromból senki nem választotta a Volánt.

2021.03.07.
  4. Pakson is sima vereséget szenvedett az Alba Fehérvár

Három hazai vereség után idegenben sem tudott javítani a fehérvári kosárcsapat. Bár az első negyed végén még vezettek Pakson Vojvodáék, szünetre már tetemes lett a hátrányuk, a harmadik negyedben pedig a harminc pontot is elérte. A végén felzárkózott, de öszességében simán kapott ki az Alba.