-
Remekeltek a fehérvárr rugbysek
Ezüstéremmel, bronzéremmel és egy negyedik hellyel tértek haza a Fehérvár Rugby Club és a LAZA SE utánpótlás-játékosai a Klagenfurtban megrendezett United World Games 2026 nemzetközi sporteseményről.
2026.06.23. -
Kölyökatléták a Bregyóban
Június 18-án, a Regionális Atlétikai Központ adott otthont a Kölyökből Atléta Program Országos Fesztiválnak, amelyen az ország régióinak legeredményesebb U10-es és U12-es csapatai mérték össze tudásukat és ügyességüket.
2026.06.23. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19. -
A legjobb tesitanárok
Megválasztották az év kedvenc tesitanárát a Magyar Diáksport Szövetség és a K&H Bank közös szervezésében. Fejér vármegyében ezúttal dégi, cecei és sárbogárdi tanárok lettek a legnépszerűbbek.
2026.06.18.
MLSZ büntetés a Videotonnak a szurkolói magatartás miatt
Az MLSZ fegyelmi bizottsága keddi ülésén úgy döntött, hogy az első fordulóban megrendezett Kecskemét–Videoton bajnokin történt szurkolói rendbontások miatt a KTE-t 100 000, a Videotont pedig 200 000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezi. A testület döntése értelmében a két egyesületnek zárt kapuk mögött kell megrendeznie következő hazai bajnokiját, de ennek végrehajtását augusztus 31-ig felfüggesztette.
2009.07.29. 07:43 |
Az MLSZ fegyelmi bizottsága keddi ülésén úgy döntött, hogy az első fordulóban megrendezett Kecskemét–Videoton bajnokin történt szurkolói rendbontások miatt a KTE-t 100 000, a Videotont pedig 200 000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezi. A testület döntése értelmében a két egyesületnek zárt kapuk mögött kell megrendeznie következő hazai bajnokiját, de ennek végrehajtását augusztus 31-ig felfüggesztette.
A Vidinek már volt egy ugyaneddig a határidőig felfüggesztett büntetésük (a május 29-i Újpest - Fehérvár meccsen okozott rendzavarás miatt) a piros-kékek a mai határozat jogerőre emelkedése után egy meccset nézők nélkü kötelesek rendezni.
A Nemzeti Sport értesülései szerint a találkozó első félidejének közepén Szabó Zsolt játékvezető szólt a negyedik játékvezetőnek, hogy megkérje a közönséget, hogy sportszerűen szurkoljon. Ezt megelőzően mindössze két percig hangzottak el az ominózus rigmusok, ám mégis bekerült a találkozó jegyzőkönyvébe, így most nagy árat kell érte fizetniük a kluboknak.
A Vidinek már volt egy ugyaneddig a határidőig felfüggesztett büntetésük (a május 29-i Újpest - Fehérvár meccsen okozott rendzavarás miatt) a piros-kékek a mai határozat jogerőre emelkedése után egy meccset nézők nélkü kötelesek rendezni.
A Nemzeti Sport értesülései szerint a találkozó első félidejének közepén Szabó Zsolt játékvezető szólt a negyedik játékvezetőnek, hogy megkérje a közönséget, hogy sportszerűen szurkoljon. Ezt megelőzően mindössze két percig hangzottak el az ominózus rigmusok, ám mégis bekerült a találkozó jegyzőkönyvébe, így most nagy árat kell érte fizetniük a kluboknak.