-
Itt a Fehérvár Enthroners menetrendje
A 2026-os amerikaifutball-idényt az osztrák első ligában játszó csapat közösségi oldalán közzétette a bajnoki sorsolást. A Koronázók március 28-án Salzburgban indítják a szezont, az első hazai találkozóra pedig április 18-án kerül sor a First Fielden. Az Enthroners szeretettel várja a drukkereket a mérkőzéseire!
2026.03.16. -
Bajnoki címekkel zárták a szezont
Az U15 és U16 Összetett Fedett Pályás OB-n, mind a lányok, mind a fiúk csapatversenyében aranyérmet szereztek a fehérvári sportolók. Egyéniben Grosz Zsombor és Miklós Eszter is dobogóra állhatott.
2026.03.16. -
Sulikézi Fesztivál
Harmadik alkalommal rendezték meg a Sulikézi Fesztivált a Köfém Sportcsarnokban. Az esemény a Magyar Kézilabda Szövetség versenyrendszerének részét képezi.
2026.03.09. -
Bál a gyerekekért
Nyolcadik alkalommal rendezték meg az Ifj. Ocskay Gábor Alapítvány hagyományos bálját. Az est bevételéből a fiatal jégkorongozókat és a Fejér Vármegyei Gyermekotthon lakóit támogatják.
2026.03.04.
Mladen Bozsovics Oroszországba távozik a Videotontól
Az orosz élvonalban szereplő Tom Tomszk hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette a Videoton montenegrói válogatott kapusát. Bozsovics szerződése lejár Fehérváron, így ingyen szerezhette meg az orosz egyesület. Jelenleg Tomas Tujvel tekinthető a Vidi első számú kapusának, de nem lenne meglepő, ha a fehérváriak a nyári átigazolási szezonban erősítenének ezen a poszton.
2013.06.23. 20:11 |
Az orosz élvonalban szereplő Tom Tomszk hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette a Videoton montenegrói válogatott kapusát. Bozsovics szerződése lejár Fehérváron, így ingyen szerezhette meg az orosz egyesület. Jelenleg Tomas Tujvel tekinthető a Vidi első számú kapusának, de nem lenne meglepő, ha a fehérváriak a nyári átigazolási szezonban erősítenének ezen a poszton.
Mladen Bozsovics a 2010/11-es szezon előtt a Partizan Belgrádtól érkezett Székesfehérvárra. Fontos szerepe volt a klub első bajnoki címében, és szintén bravúrokkal vétette észre magát a tavaly őszi Európa-liga-menetelésben. A Trabzonspor elleni két hárított büntetője a főtáblára jutás szempontjából kulcsfontosságú volt, és a csoportkörben is többször remekelt. Közben első számú kapusa volt a Montenegrói válogatottnak is, amely remekül szerepel a legutóbbi selejtezősorozatokban. Bozsovics szerződése június végén lejár, a tiroli edzőtáborba már nem utazott el a Videotonnal. Korábban jelezte, nem tartja megfelelőnek a klub újabb ajánlatát, így törvényszerű volt a váltás. A Tomszk előtt hírbe hozták a török Carkur Ryzasporral is, immár hivatalos, hogy Oroszországban folytatja.
A Vidiben a bajnokság végén már Tomas Tujvel védett, jelenleg ő és Pajovics edzőtáborozik a csapattal Ausztriában. Nem lenne meglepő, ha a klub keresne kapust az új idényre, a zuhanyhíradóban korábban a pécsi Dibusz Dénes szerződtetéséről lehetett hallani. De az is elképzelhető, hogy külföldről igazol Bozsovics helyére a Vidi.