Megnyugtató előny - kiütötte belgrádi ellenfelét a Cornexi Alcoa HSB Holding

Megnyugtató előnyt szerzett a Cornexi az RK Belgrad ellen a női kézilabda EHF Kupa nyolcaddöntőjében. A párharc székesfehérvári meccsén a magyar együttes 36-19-re győzte le szerb-montenegrói riválisát. A fehérvári csapat az első pár percben még nem igazán találta a ritmust, a folytatásban viszont remekül játszott, és már a félidőre jelentős előnyre tett szert (22-11).

2006.02.13. 06:07 |

A második szakaszban aztán - elsősorban jó védekezésének köszönhetően - további hat találattal növelte a különbséget (36-19). A csapat legeredményesebb játékosa a válogatott szélső, Kenyeres Fanni volt nyolc góllal.