-
Oklevélátadó ünnepség
Oklevélátadó ünnepséget rendeztek pénteken délután a Székesfehérvári SZC Bugát Pál Technikumban. Az iskola életében kiemelten fontos eseményen a 2025/2026-os tanévben végzett egészségügyi, oktatási, környezetvédelmi és vízügyi ágazati szakembereket köszöntötték. Székesfehérvár közössége nevében Mészáros Attila alpolgármester gratulált és kívánt sok sikert a végzősök további pályafutásához.
2026.06.27. -
Széchenyis diákok sikere
A Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Technikumának két diákja, Preseka Zoltán (13.F) és Kreitzer Ádám (13.F) a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia országos döntőjében az előkelő III. helyezést érték el. A rangos innovációs versenyen „Önvezető Mopedautó fejlesztése városi környezetre” című projektjükkel értek el kimagasló eredményt.
2026.06.26. -
Emlékokleveleket adtak át
Emlékdiplomákat adtak át az Óbudai Egyetemen. Arany, ezüst és gyémánt okleveleket vehettek át a felsőoktatási intézmény jogelődjének egykori hallgatói.
2026.06.26. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25.
Megnyitotta kapuit a Pályaválasztási Kiállítás - felnőtteket is várnak
Csütörtökön délelőtt nyitotta meg kapuit az idei pályaválasztási kiállítás a Videoton Oktatási Központban. A regionális munkaügyi központ szervezésében a fehérvári és Fejér megyei szakképzést folytató iskolák és felnőttképzési intézmények mellett pályaválasztási tanácsadással is segítik az érdeklődőket. Idén hetedik alkalommal rendezik meg a pályaválasztási börzét, amelyre 58 oktatási intézmény érkezett -mondta Zimmermann József a Közép-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ igazgatója. A csütörtöki megnyitón a város polgármestere Warvasovszky Tihamér is ott volt. Képek a kiállításról itt!
2007.11.22. 12:35 |
Ma délelőtt nyitotta meg kapuit az idei pályaválasztási kiállítás a Videoton Oktatási Központban. A regionális munkaügyi központ szervezésében a fehérvári és Fejér megyei szakképzést folytató iskolák és felnőttképzési intézmények mellett pályaválasztási tanácsadással is segítik az érdeklődőket. Képek a kiállításról itt!

Az idén is öt – hatezer látogatót várnak a Pályaválasztási Kiállításra a Videoton Oktatási Központba. A Közép-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ három napos rendezvényén a megye középiskolái, főiskolái, valamint a felnőtt-képző intézmények mutatkoznak be. Idén hetedik alkalommal rendezik meg a pályaválasztási börzét, amelyre 58 oktatási intézmény érkezett -mondta Zimmermann József a Közép-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ igazgatója.
A megyei közgyűlés elnöke dr. Balogh Ibolya mellett a város polgármestere Warvasovszky Tihamér is köszöntötte a kiállítás résztvevői, mint mondta Székesfehérváron a gazdaság igényeinek megfelelően színvonalas oktatást kell biztosítania az önkormányzatnak.
A kiállítás pénteken és szombaton is várja az érdeklődőket. Nem csak a felvételin gondolkozó diákokat, hanem a felnőttképzés iránt érdeklődőket is várnak.

Az idén is öt – hatezer látogatót várnak a Pályaválasztási Kiállításra a Videoton Oktatási Központba. A Közép-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ három napos rendezvényén a megye középiskolái, főiskolái, valamint a felnőtt-képző intézmények mutatkoznak be. Idén hetedik alkalommal rendezik meg a pályaválasztási börzét, amelyre 58 oktatási intézmény érkezett -mondta Zimmermann József a Közép-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ igazgatója.
A megyei közgyűlés elnöke dr. Balogh Ibolya mellett a város polgármestere Warvasovszky Tihamér is köszöntötte a kiállítás résztvevői, mint mondta Székesfehérváron a gazdaság igényeinek megfelelően színvonalas oktatást kell biztosítania az önkormányzatnak.
A kiállítás pénteken és szombaton is várja az érdeklődőket. Nem csak a felvételin gondolkozó diákokat, hanem a felnőttképzés iránt érdeklődőket is várnak.