-
Oláh Miki a Real Betisnél
Újabb rangos nemzetközi elismerés érte a Főnix Gold FC utánpótlását: a klub 2015-ös korosztályának játékosa, Oláh Miklós meghívást kapott a Real Betis által szervezett The Best nemzetközi táborba, amelyet Sevillában rendeznek meg.
2026.07.31. -
Változások a MÁV csapatánál
A MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapatának keretében több változás is történt a nyáron: a kulcsemberek mellett távozott az argentin sikeredző, Omar Pelillo is. A klub az utóbbi hetekben számos szerződéshosszabbítást és új igazolást bejelentett. Sorsoltak a CEV Challenge Kupában is, ahol a svájci TSV Jona csapata vár a mieinkre.
2026.07.30. -
Bízva a jó folytatásban
4-0-ás győzelemmel kezdte a másodosztályú bajnokságot a Videoton. A jó rajtot szombaton az első idegenbeli mérkőzés követi, a tavaly még NB I-es Kazincbarcika otthonában.
2026.07.31. -
Győzelemmel kezdte az idényt a Vidi
Magabiztos győzelemmel kezdte a 2026/27-es NB II-es idényt a Videoton FC Fehérvár. A piros-kékek négy gólt szerezve, kapott találat nélkül múlták felül a tavalyi szezon negyedik helyezettjét.
2026.07.27.
Mátó Sára futamgyőztesként került a középdöntőbe, Takács Boglárka 30. lett
Sára a jó startot követően a negyedik gátnál már egyértelműen vezetett. A futását és a mezőnyt is végig kontroll alatt tartotta a magyar bajnoknő. A célegyenesbe elsőként fordult, az utolsó gáttól a célig tartó finisben már ki is engedhetett, hiszen nem érhette utol a papíron jobb eredménnyel rendelkező amerikai ellenfele. Imponáló versenyzéssel, magabiztos győzelemmel, 58.88-as idővel hangolt Tölgyesi Előd versenyzője a középdöntőre.
Újdonsült ifjúsági Európa-bajnoki ezüstérmesünk, Takács Boglárka ismét 100 méteren bizonyíthatott, ezúttal a világ legjobbjai ellen. A múltheti győri kiváló szereplését követően, az ifjúsági olimpiára készülés jegyében, ezúttal az idősebbek, a juniorok mezőnyében próbált szerencsét. Az ötödik futamban rajtolt, és 11.88-at ért el, ami a továbbjutáshoz ezúttal kevésnek bizonyult, a 30. helyen zárt. Varga Tamás atlétája a nemzetközi rutinszerzése októberben, Buenos Airesben, ismét a saját korosztályában kamatozhat.
A csütörtöki, harmadik napon, magyar idő szerint 9.18 perckor selejtez Endrész Klaudia távolugrásban. 17.50 kor pedig folytatja sorozatát Mátó Sára a 400 gát középdöntőjének első futamában.