-
Oláh Miki a Real Betisnél
Újabb rangos nemzetközi elismerés érte a Főnix Gold FC utánpótlását: a klub 2015-ös korosztályának játékosa, Oláh Miklós meghívást kapott a Real Betis által szervezett The Best nemzetközi táborba, amelyet Sevillában rendeznek meg.
2026.07.31. -
Változások a MÁV csapatánál
A MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapatának keretében több változás is történt a nyáron: a kulcsemberek mellett távozott az argentin sikeredző, Omar Pelillo is. A klub az utóbbi hetekben számos szerződéshosszabbítást és új igazolást bejelentett. Sorsoltak a CEV Challenge Kupában is, ahol a svájci TSV Jona csapata vár a mieinkre.
2026.07.30. -
Bízva a jó folytatásban
4-0-ás győzelemmel kezdte a másodosztályú bajnokságot a Videoton. A jó rajtot szombaton az első idegenbeli mérkőzés követi, a tavaly még NB I-es Kazincbarcika otthonában.
2026.07.31. -
Győzelemmel kezdte az idényt a Vidi
Magabiztos győzelemmel kezdte a 2026/27-es NB II-es idényt a Videoton FC Fehérvár. A piros-kékek négy gólt szerezve, kapott találat nélkül múlták felül a tavalyi szezon negyedik helyezettjét.
2026.07.27.
Masterplast Skills Challenge az Ifjabb Ocskay Gábor Jégcsarnokban
Jégkoronggála tét nélkül, de izgalmakkal.
Gál Péter Pál, a klub elnöke a klub új támogatója kapcsán elmondta, reméli, mindkét fél számára gyümölcsöző lesz az együttműködés:
„Köszöntjük a Masterplastot a Hydro Fehérvár AV19 támogatói között! Megtisztelő, hogy a régió egyik kiemelkedő vállalkozása egy ilyen nagyszerű esemény, a december 28-án megrendezendő Masterplast Skills Challenge támogatásával debütál a fehérvári jégkorong támogatói között. Reméljük, hogy esetükben is egy hosszabb távú együttműködés első lépéseként tudtuk aláírni az erre a szezonra szóló megállapodást, mely mind klubunk mind pedig a Masterplast számára gyümölcsöző lesz.”
A rendhagyó programon a játékosok négy különböző számban mérhetik össze a tudásukat. A közel kétórás este során kiderül, hogy ki korcsolyázik a leggyorsabban, ki lő a legerősebben, illetve a legpontosabban. Az igazi hokicsemegének ígérkező eseményen a többször is legtechnikásabb magyar játékosnak választott Bartalis István és Hári János is ott lesz a jégen, a szórakozást pedig kiélezett verseny garantálja!
A Materplast Skills Challenge végén három a három elleni játékban mérhetik össze a tudásukat a csapat játékosai, ráadásul nem a megszokott összeállításban lépnek jégre a játékosok, a sorokat a szurkolók állíthatják össze, az alábbi linkre kattintva: https://skills.fehervarav19.hu/ A szurkolóknak többször is fontos szerepe lesz az este folyamán, ugyanis amellett, hogy a három a három elleni játék során összeállíthatják a sorokat, a büntetőszépségverseny nyertesét is a helyszínen szavazhatják meg!
A belépés a klub bérletesei számára ingyenes, jegyek az eventim.hu oldalon, illetve a helyszínen kaphatóak.
Az este programja:
17:00 – kapunyitás
18:00 – leggyorsabb kör verseny
18:15 – lövéspontosság
18:30 – lövéserősség
18:45 – jégkészítés
18:50 – büntetőszépségverseny – szurkolói szavazás
19:05 – jégkészítés, szünet
19:20 – három a három elleni játék
19:45 – esemény vége, győztes kihirdetése, a karácsonyi mezek átadása