Marketing tervezési szeminárium kis- és középvállalatok részére

www.marketing.programhaz.hu linkre, és rögtön megismerhetsz számos olyan megoldást, amely már holnap sikereket hozhat vállalkozásodnak.Ha úgy érzed céged sikeres, de még eredményesebbé teheted hatékonyabb marketing stratégiával, jelentkezz most marketing-tervezési tréningünkre. [ hirdetés ]

2006.02.10. 11:00 |

Adj egy napot és megmutatom...
...hogyan előzheted le a konkurenciádat,
...hogyan növelheted jelentősen profitodat,
...hogyan szerezhetsz sokkal több új vevőt néhány,
azonnal alkalmazható, egyszerű marketing trükkel!

Nem szeretnéd, hogy a konkurens cég vezetője tudja meg elsőnek a titkokat? Kattints most a www.marketing.programhaz.hu linkre, és rögtön megismerhetsz számos olyan megoldást, amely már holnap sikereket hozhat vállalkozásodnak.Ha úgy érzed céged sikeres, de még eredményesebbé teheted hatékonyabb marketing stratégiával, jelentkezz most marketing-tervezési tréningünkre.

 Egy nap alatt átadjuk mindazt a tudást, amely egy új szemléletű marketing tervezési technika elsajátításának az alapjait képezi. Ha nem vagy elégedett a szemináriumon tanultak eredményeivel költségeid 100%-át visszafizetjük. Mit veszthetsz? Csupán annyit, hogy nem Te voltál az első, aki kattintott…

www.marketing.programhaz.hu

 [ hirdetés ]

Gazdaság

  1. A fehérvári Ikarus szállítja Szkopje új elektromos buszflottáját

    Az Ikarus sikeresen lezárta történetének legnagyobb elektromos buszbeszerzését. A közbeszerzési eljárás lezárultát és a szerződés jogilag kötelező érvényűvé válását követően 150 elektromos buszt és 75 töltőállomást szállítanak Észak-Macedónia fővárosába és az ország számos városába.

    2026.08.12.
  2. Megérkeztek a midibuszok

    Szerdán megérkeztek Magyarországra a Goldi Mobility Kft. által Székesfehérvár részére szállítandó Zonson GTZ6859BEVBF elektromos midibuszok - írja a Magyarbusz Info. A 8,5 méter hosszú járműveket nettó 126,23 millió forintos darabonkénti vételáron szerzi be Székesfehérvár.

    2026.08.06.
  3. Befizette Székesfehérvár a szolidaritási hozzájárulás aktuális részletét

    Átutalta a szolidaritási hozzájárulás idei harmadik részét Székesfehérvár. Amint a polgármester Facebook bejegyzésből kiderül, idén még 3,6 milliárd forintot kell befizetnie a városnak.

    2026.07.23.
  4. Megnyitott a Little BEAT étterem a Városház téren

    Little BEAT néven csütörtökön megnyitott a Városház téren Székesfehérvár legújabb étterme. Az egykori Bierbauer-ház helyén 2010 óta a Pátria étterem működött egészen tavaly év végéig, amikor a lejáró bérleti szerződés miatt kötelezően pályáztatni kellett a helyiséget. A pályázatot a Fehérvár Gast Kft. nyerte, mely többek között a Beat éttermet is évek óta nagy sikerrel üzemelteti a városban.

    2026.07.23.