-
Siker a lányoknál is
A TippmixPro Női Extraliga 9. fordulójában a MÁV Előre Foxconn a FATUM Nyíregyháza gárdáját fogadta, és magabiztos, háromszettes győzelemmel zárt. A csapat legközelebb egy hét múlva, december 21-én a KHG KNRC otthonában lép pályára a Kaposvár Arénában.MÁV Előre Foxconn – FATUM Nyíregyháza 3:0 (21, 16, 11)
2025.12.15. -
Öttusa évzáró a Volánnál
Sikerekben gazdag évet tudhat a háta mögött az Alba Volán Öttusa Szakosztálya, amely pénteken este tartotta évzáró karácsonyi rendezvényét. Az eredményességet jól mutatja, hogy Szécsi Nemere két világbajnokságon is megszerezte az aranyérmet, valamint átvehette a körzet legjobb sportolója díjat is.
2025.12.14. -
Évzáró a Volánnál
Világbajnoki sikert, valamint számos aranyérmet is magukénak tudhatnak az Alba Volán Öttusa Szakosztály ifjú sportolói. Az egyesület pénteken este tartotta évzáró rendezvényét.
2025.12.15. -
Új falmászó terem Fehérváron
Bővült a falmászó termek száma Székesfehérváron. A Horvát István utcai épületben boulder pályákon hódolhatnak a sportnak a falmászás szerelmesei.
2025.12.15.
Egy pont híján óriási meglepetést okozott a Fehérvár Enthroners Bécsben
A Fehérvár Enthroners amerikai futball csapata az ELF, a kontinensliga alapszakasza utolsó előtti fordulójában Bécsben lépett pályára. Az eddig nyeretlen bajnoki címvédő Vienna Vikings ellen kevés esélyük volt, de majdnem nagy meglepetést okoztak.
Vienna Vikings - Fehérvár Enthroners 21-20
Úgy tűnik, a csapatnak nagyon jó tett a múltheti hazai pályán elért győzelem a Prága csapata ellen.
A siker önbizalmat adott nekik, telt ház előtt jól játszottak, kevés pontot kaptak, és nem sokon múlott, hogy az egész kontinenst meglepjék váratlan győzelmükkel.
Az első negyedet 6-0-ra, a másodikat 15-6-ra nyerték a házigazdák. A meccs harmadik szakaszában a fehérváriak fejre állították a papírformát és 14-0-ra hozták ezt a játékrészt! A záró negyedben sem ott, sem itt nem esett több pont, de a székesfehérvári színekben játszókat így is elismerés illeti.