Magabiztos Albacomp-siker a Szolnok ellen - a bajnokságban is

A férfi kosárlabda NB1 17. fordulójban egy igen jól ismert együttest látott vendégül az Albacomp. A fehérváriak a hét közepén a Magyar Kupából búcsúztatták a Szolnoki Olaj KK-t, aztán szombaton a bajnokságban is megmutatta Fodor Péter csapata, hogy mekyik alakulat áll job erőkből. Felemás első félidő után a harmadik negyedben eldntötte a két pont sorsát az Albacomp, és fölényes győzelmet aratott. Albacomp-Szolnoki Olaj KK 103-79 (24-13, 21-26, 30-9, 28-31)

2006.02.26. 15:57 |

Albacomp-Szolnoki Olaj KK 103-79 (24-13, 21-26, 30-9, 28-31)

Székesfehérvár, 2000 néző
 Vezette: Bodnár, Pálla, Dr. Szakáll

Albacomp: Nisavics 13/9, Spivey 26/12, Horváth Á. 6/6, Flowers 11, Bencze 15
 Cserék: Kámán 8/3, Brolih 1, Góbi 17, Bódi 6, Soós
 Vezetőedző: Fodor Péter

Szolnoki Olaj KK: Kelley 21, Cziczás, Davis 13, Jurkunas 6/3, Fülöp 8
 Cserék: Hartvich 7, Sabaliauskas 11/3, Puskás 9/6, Harazin 4, Tóth V.
 Vezetőedző: Pór Péter

Kipontozódott: Jurkunas (34. perc), Sabaliauskas (37. perc), Harazin (38. perc), Góbi (40. perc)