Magabiztos Albacomp győzelem a Kaposvár ellen

Az első negyed kiváló védekezése eldöntötte a meccset, amelyet mindössze egy triplát dobva nyert meg az Albacomp Fehérvár a jól küzdő Kaposvár ellen. Az első pillanattól szorosan és hatásosan védekezett az Albacomp, így még azzal együtt is hamar komolyabb előnyre tett szert és az első negyedben kibrusztolt előnyt őrizve szerezett győzelmet a tisztességgel küzdő Kaposvár ellen az Albacomp Fehérvár.
Albacomp Fehérvár - Kaposvári KK 84-71 (26-10, 22-22, 16-17, 20-22)
2011.11.27. 12:02 |
 Az első negyed kiváló védekezése eldöntötte a meccset, amelyet mindössze egy triplát dobva nyert meg az Albacomp Fehérvár a jól küzdő Kaposvár ellen.

Az első pillanattól szorosan és hatásosan védekezett az Albacomp, így még azzal együtt is hamar komolyabb előnyre tett szert, hogy a támadásbefejezések kicsit döcögtek. Az első negyed végére kialakult 16 pontos különbség szinte el is döntötte a meccset. A másodikban ugyan jobban kezdtek a vendégek, de a félidő végére visszaállította a különbséget az Alba, amelyben El-Amin is megkezdte a pontgyártást, Simon pedig az utolsó másodpercben is betalált.

Már majdnem hússzal vezetett az Albacomp (53-34), aztán összeszedte viszont magát a Kaposvár, ám csak minimálisan tudta csökkenteni a nagy hátrányt a harmadik negyed végére Fekete Ádám csapata.

A záró szakasz elején sem ígérkeztek különösebb izgalmak, bár támadásban nem volt túl hatékony a hazai gépezet, azért Hendlein, Chism, sőt Supola révén mindig esett egy-egy kosár. Ezekre a nagyon nehezen, de beinduló Raivio válaszolgatott, és kihasználva sok eladott labdánkat, közelebb lopózott a Kaposvár. Még több mint két perc volt hátra, de a végére ismét felpörgő Albával szemben már nem dobott kosarat a Kaposvár, így végül az első negyedben kibrusztolt előnyt őrizve szerezett győzelmet a tisztességgel küzdő Kaposvár ellen az Albacomp Fehérvár.