-
Öt meccset játszik júliusban a Vidi
A Vidi július 1-jén játssza első nyári felkészülési mérkőzését, ezt követően további négy találkozón lép pályára a bajnokság július 26-i rajtjáig. Megmérkőznek a BVSC-vel, a Péccsel, a Haladással és a Vasassal is.
2026.06.28. -
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Ligakupa-győztes az FC Fehérvár!
Az FC Fehérvár nyerte a labdarúgó Ligakupa őszi kiírását! A Ligakupa döntőjének első összecsapásán az FC Fehérvár 3-0-s győzelmet aratott a Sóstói Stadionban a Diósgyőri VTK ellen. A miskolci visszavágó szinte formalitássá vált a háromgólos fehérvári előny tudatában, mégis indulatokban gazdag mérkőzéssel zárult a döntő. A hazaiak mindent megtettek azért, hogy esélyük legyen visszahozni a párharcot, de már nem maradt sok idejük a felzárkózásra. A 85. percben a csereként beállt Huszák 17 méterről kilőtte a bal alsó sarkot, ezzel fordított a DVTK, de Csobánki kiállításán kívül már nem sok minden történt a mérkőzésen, így az FC Fehérvár 4-2-es összesítéssel nyerte a Ligakupa őszi kiírásának döntőjét. DVTK - FC Fehérvár 2-1 (0-0)
2007.11.29. 01:46 |
Az FC Fehérvár nyerte a labdarúgó Ligakupa őszi kiírását! A Ligakupa döntőjének első összecsapásán az FC Fehérvár 3-0-s győzelmet aratott a Sóstói Stadionban a Diósgyőri VTK ellen. A miskolci visszavágó szinte formalitássá vált a háromgólos fehérvári előny tudatában, mégis indulatokban gazdag mérkőzéssel zárult a döntő.
A gólnélküli első félidőt követően, a 69. percben Simek beadásából Sitku Illés passzolt a kapuba, szinte bebiztosítva a kupagyőzelmet. Hét perccel később azonban Vitelki lövése Sebők kapus arcáról Simon elé pattant, aki a hálóba lőtte a labdát, 1-1. A hazaiak mindent megtettek azért, hogy esélyük legyen visszahozni a párharcot, de már nem maradt sok idejük a felzárkózásra. A 85. percben a csereként beállt Huszák 17 méterről kilőtte a bal alsó sarkot, ezzel fordított a DVTK, de Csobánki kiállításán kívül már nem sok minden történt a mérkőzésen, így az FC Fehérvár 4-2-es összesítéssel nyerte a Ligakupa őszi kiírásának döntőjét. A Ligakupa tavaszi idénye már a jövő héten startol, s a küzdelemsorozat győztese vívja majd a nagydöntőt az FC Fehérvárral. A Ligakupa győztese indulhat majd az UEFA Intertotó Kupában.
DVTK - FC Fehérvár 2-1 (0-0)
Diósgyőr, 1300 néző.
V.: Szabó (Kispál, Hegyi).
DVTK: Köteles - Hegedűs, Kállai, Lakatos, Fodor - Vitelki - Abbas, Ebala, Sipeki – Simon, Leo, Vezetőedző: Vágó Attila.
Fehérvár: Sebők - Fehér, Koller, Baranyai, Mohl - Simek, Farkas, Csobánki, Vayer - Dajic, Sitku, Vezetőedző: Marijan Vlak.
Csere: Leo helyett Lipusz (59.), Hegedűs helyett Huszák (64.), illetve Simek helyett Horváth Á. (78.), Dajics helyett Lattenstein (84.), Vayer helyett Mészáros (91.)
Gólszerzők: Simon (77.), Huszák (85.) illetve Sitku (69.)
Piros lap: Csobánki (89.)
Sárga lap: Sitku (71.), Mohl (75.), Farkas B. (83.), Vayer (86.)
A gólnélküli első félidőt követően, a 69. percben Simek beadásából Sitku Illés passzolt a kapuba, szinte bebiztosítva a kupagyőzelmet. Hét perccel később azonban Vitelki lövése Sebők kapus arcáról Simon elé pattant, aki a hálóba lőtte a labdát, 1-1. A hazaiak mindent megtettek azért, hogy esélyük legyen visszahozni a párharcot, de már nem maradt sok idejük a felzárkózásra. A 85. percben a csereként beállt Huszák 17 méterről kilőtte a bal alsó sarkot, ezzel fordított a DVTK, de Csobánki kiállításán kívül már nem sok minden történt a mérkőzésen, így az FC Fehérvár 4-2-es összesítéssel nyerte a Ligakupa őszi kiírásának döntőjét. A Ligakupa tavaszi idénye már a jövő héten startol, s a küzdelemsorozat győztese vívja majd a nagydöntőt az FC Fehérvárral. A Ligakupa győztese indulhat majd az UEFA Intertotó Kupában.
DVTK - FC Fehérvár 2-1 (0-0)
Diósgyőr, 1300 néző.
V.: Szabó (Kispál, Hegyi).
DVTK: Köteles - Hegedűs, Kállai, Lakatos, Fodor - Vitelki - Abbas, Ebala, Sipeki – Simon, Leo, Vezetőedző: Vágó Attila.
Fehérvár: Sebők - Fehér, Koller, Baranyai, Mohl - Simek, Farkas, Csobánki, Vayer - Dajic, Sitku, Vezetőedző: Marijan Vlak.
Csere: Leo helyett Lipusz (59.), Hegedűs helyett Huszák (64.), illetve Simek helyett Horváth Á. (78.), Dajics helyett Lattenstein (84.), Vayer helyett Mészáros (91.)
Gólszerzők: Simon (77.), Huszák (85.) illetve Sitku (69.)
Piros lap: Csobánki (89.)
Sárga lap: Sitku (71.), Mohl (75.), Farkas B. (83.), Vayer (86.)