Lendületes Cornexi-rajt a kézilabda rájátszásban

A női kézilabda NB1 középmezőnyös rájátszásának első fordulójában a Cornexi-Alcoa-HSB Holding Hódmezővásárhelyen vendégszerepelt és izgalmas első félidőt követően magabiztos győzelmet aratott. A nyitó játékrészben inkább a hazai csapat irányított, a szünetben háromgólos vásrhelyi előnyt mutatott az eredményjelző, aztán Tápaiék a fordulás után már nem ismertek könyörületet, és nyolc góllal múlták felül a szintén ötödik helyre pályázó Hódmezővásárhely együttesét. Liss-Hódmezővásárhely – Cornexi-Alcoa-HSB Holding 27-35 (14-11)

2006.04.15. 21:59 |

Liss-Hódmezővásárhely – Cornexi-Alcoa-HSB Holding 27-35 (14-11)