-
Harmadik hellyel tértek haza
A hétvégén Budapesten szervezték meg az I. Hirzer Ferenc emléktornát. A 24 fős nemzetközi mezőnyből végül a harmadik helyig sikerült menetelnie a Főnix Gold FC U8-as csapatának.
2026.05.04. -
Vereség a BVSC ellen
A Videoton a BVSC otthonában kapott ki 1-0-ra, a gólt Dénes szögletből csavarta a fehérvári kapuba. A Vidi egy kapufáig jutott Zsótér Donát révén. A 28. fordulóban eldőlt az is, hogy a Honvéd feljutott az élvonalba. BVSC-ZUGLÓ–VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 1-0 (1-0)
2026.05.03. -
Futókörök napja
Hatodik alkalommal várják a mozogni vágyókat a futókörök napjára a Halesz parkba május 16-án, szombaton. A program részleteiről kedden tartottak sajtótájékoztatót.
2026.04.29. -
Címvédésre készülnek
Negyedik alkalommal jutott be zsinórban a bajnoki döntőbe a MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapata, a fehérváriak most először vághatnak neki címvédőként a finálénak. Az ellenfél az a Kaposvár lesz.
2026.04.28.
Lénárt Péter ötödik helyen zárta az ökölvívók országos bajnokságát
Idén is kiváló teljesítményt nyújtott, de tavalyi kiugró eredményét, az ezüstérmet nem tudta megismételni Lénárt Péter a felnőtt ökölvívók országos bajnokságán, Budapesten. A selejtezőben egyoldalú mérkőzésen diadalmaskodott, a négy közé jutásért vívott mérkőzésen - edzője, Turós Arnold szerint kiváló formát mutatva, nagyszerű ökölvívással - 3:2-es megosztott pontozásos vereséget szenvedett egy korábbi válogatott versenyzőtől.
2019.12.05. 14:17 |