Lelkifröccs és meseföldrajz nagyoknak, mesemondó verseny kicsiknek

Az elmaradt biblioterápiás foglalkozást is pótolják hétfőn, de meseföldrajzi előadással és gyermekeknek szóló mesemondó versennyel is várják az érdeklődőket szeptember 29-én a városi könyvtárak.
2025.09.26. 13:34 |
Lelkifröccs és meseföldrajz nagyoknak, mesemondó verseny kicsiknek

Három programmal is kedveskednek az érdeklődőknek szeptember 29-én, azaz hétfőn a székesfehérvári városi könyvtárak.

A Mészöly Géza utcai Tagkönyvtárban 13.30-ra várják az alsó tagozatos diákokat egy mesemondó versenyre.

Szeptember 17-én elmaradt a Lelkifröccs című biblioterápiás foglalkozás a Budai Úti Tagkönyvtárban. Szeptember 29-én 17.00 órai kezdettel pótolják a programot, amelyet Vas Márta vezet, s amelynek résztvevői irodalmi alkotások által kerülhetnek közelebb önmagukhoz.

A Széna Téri Tagkönyvtárban pedig 17.30 órától Csóka Judit meseterapeuta várja az érdeklődőket a folytatódó Meseföldrajz sorozatra, amelyen ezúttal Csóka Pista lesz a mesélő, és az afgán mesék világába utazhatnak az érdeklődők.

A könyvtárak szeretettel hívnak minden érdeklődőt az ingyenes programokra!

Fehérvári színes