-
Jótékonysági futás
A Zayed Jótékonysági Futás az Egyesült Arab Emírségek kiemelt nemzetközi jótékonysági eseményének európai kiadása, melyet idén május 16-án és 17-én Budapesten rendeznek meg. A kultúrák közötti szolidaritást és a közösségi összetartozást ünneplő rendezvényhez Székesfehérvár is csatlakozott.
2026.05.07. -
Izgalmakban gazdag sporthét
A MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapata tovább küzd a bajnoki címért az Extraliga döntőjében. A Videoton FC Fehérvár Szentlőrincre, az Alba Fehérvár KC Budaörsre utazik és igazi amerikaifutball-fesztiválra várja a szurkolókat május 10-én, vasárnap a Fehérvár Enthroners.
2026.05.07. -
Nyílt nap az ARAK-nál
Az atlétika különböző versenyszámaival, valamint a tájfutás alapjaival ismerkedhettek gyerekek és szüleik az Alba Regia Atlétikai Klub nyílt napján. A program célja a sportolás népszerűsítése volt.
2026.05.06. -
Futókörök napja
Hatodik alkalommal várják a mozogni vágyókat a futókörök napjára a Halesz parkba május 16-án, szombaton. A program részleteiről kedden tartottak sajtótájékoztatót.
2026.04.29.
Látványos szinkronkori bemutatót tartottak az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban
A fehérvári közönség élőben is megtekinthette a Székes- fehérvári Curling Egylet Szinkronkorcsolya Szakosztály korosztályos csapatait. A legfiatalabb versenyzőket magában foglaló Pingvinek, a mixed-age kategóriában szereplő Black Rose és a felnőttekből álló Jégtörők nevű csapat is bemutatta kűrjeit, illetve, hogy mennyit fejlődött az elmúlt egy évben.
2017.02.06. 07:41 |
Hétvégén a székesfehérvári közönség élőben is megtekinthette a Székesfehérvári Curling Egylet Szinkronkorcsolya Szakosztály korosztályos csapatait. A legfiatalabb versenyzőket magában foglaló Pingvinek, a mixed-age kategóriában szereplő Black Rose és a felnőttekből álló Jégtörők nevű csapat is bemutatta kűrjeit, illetve, hogy mennyit fejlődött az elmúlt egy évben.
A csapatok meglepetésekkel, többek között egy látványos fáklyás produkcióval is várták a szinkronkorcsolya iránt érdeklődő közönséget. Az egyesület idén is nagy hangsúlyt fektet az utánpótlás-nevelésre, melynek keretében örömmel várja a már korcsolyázni tudó 6 és 14 év közötti lányok jelentkezését Siáginé Varga Vera vezetőedzőnél. A szervezők továbbá várnak minden kedves korcsolyázni vágyót a baba-mama, a kezdő, a haladó és a felnőtt csoportokba! Érdeklődni a +3670/9451-561-es számon vagy a siagi@curlingegylet.hu e-mail címen lehet.