-
Széchenyis diákok sikere
A Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Technikumának két diákja, Preseka Zoltán (13.F) és Kreitzer Ádám (13.F) a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia országos döntőjében az előkelő III. helyezést érték el. A rangos innovációs versenyen „Önvezető Mopedautó fejlesztése városi környezetre” című projektjükkel értek el kimagasló eredményt.
2026.06.26. -
Színesdiplomások az Óbudai Egyetemen
Gyémánt-, arany- és ezüstdiplomák ünnepélyes átadásával tisztelgett pénteken az Óbudai Egyetem Alba Regia Kara azon egykori hallgatóinak munkássága, életútja előtt, akik sok-sok évtizeddel ezelőtt végeztek a jogelőd intézményekben.
2026.06.26. -
Emlékokleveleket adtak át
Emlékdiplomákat adtak át az Óbudai Egyetemen. Arany, ezüst és gyémánt okleveleket vehettek át a felsőoktatási intézmény jogelődjének egykori hallgatói.
2026.06.26. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25.
Köszönet az adományozóknak - 11 millióval segítettünk a rászorulókon
Mintegy 3600 családhoz jutott el ajándékcsomag karácsonykor abból a 11 millió Forintból, amit több vállalkozó, adakozó fehérvári és az önkormányzat adott a rászorulóknak. A karácsonyi adományozó akció minden résztvevőjét csütörtökön délután köszöntötte Warvasovszky Tihamér polgármester a Városházán. Mint mondta, a szeretet és a segíteni akarás vezérelte azokat az időseket is, akik napról-napra kint voltak a Városház téren felállított Szeretetházikóban. Az ott összegyűjtött 94 ezer 537 Forint is jó helyre, az idős hajléktalanokhoz került.
2007.01.26. 08:20 |
Mintegy 3600 családhoz jutott el ajándékcsomag karácsonykor abból a 11 millió Forintból, amit több vállalkozó, adakozó fehérvári és az önkormányzat adott a rászorulóknak. A karácsonyi adományozó akció minden résztvevőjét csütörtökön délután köszöntötte Warvasovszky Tihamér polgármester a Városházán. Mint mondta, a szeretet és a segíteni akarás vezérelte azokat az időseket is, akik napról-napra kint voltak a Városház téren felállított Szeretetházikóban. Az ott összegyűjtött 94 ezer 537 Forint is jó helyre, az idős hajléktalanokhoz került.A Vasvári Pál Általános Iskola műsora után Warvasovszky Tihamér megköszönte mindenki segítségét és kiemelte: 25 vállalkozó segítette a rászorulókat pénzzel, illetve tárgyi eszközökkel a szeretet jegyében meghirdetett akcióban. Több civil szervezet is részt vett a kezdeményezésben, ők segítettek eljutatni az idősekhez illetve a szegény családokhoz a 3600 ajándékcsomagot.

Warvasovszky Tihamér elmondta, hogy a szeretet és a segíteni akarás vezérelte azokat az időseket is, akik napról-napra kint voltak a főtéren felállított Szeretetházikóban. Az itt összegyűjtött 94 ezer 537 forint is jó helyre, az idős hajléktalanokhoz került. Warvasovszky Tihamér szerint talán nem is a pénzösszeg, hanem a törődés a legfontosabb. Az adományozó akció keretében összesen 11 millió forintot fordítottak a rászorulók karácsonyának szebbé tételére.

