-
Oklevélátadó ünnepség
Oklevélátadó ünnepséget rendeztek pénteken délután a Székesfehérvári SZC Bugát Pál Technikumban. Az iskola életében kiemelten fontos eseményen a 2025/2026-os tanévben végzett egészségügyi, oktatási, környezetvédelmi és vízügyi ágazati szakembereket köszöntötték. Székesfehérvár közössége nevében Mészáros Attila alpolgármester gratulált és kívánt sok sikert a végzősök további pályafutásához.
2026.06.27. -
Széchenyis diákok sikere
A Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Technikumának két diákja, Preseka Zoltán (13.F) és Kreitzer Ádám (13.F) a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia országos döntőjében az előkelő III. helyezést érték el. A rangos innovációs versenyen „Önvezető Mopedautó fejlesztése városi környezetre” című projektjükkel értek el kimagasló eredményt.
2026.06.26. -
Emlékokleveleket adtak át
Emlékdiplomákat adtak át az Óbudai Egyetemen. Arany, ezüst és gyémánt okleveleket vehettek át a felsőoktatási intézmény jogelődjének egykori hallgatói.
2026.06.26. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25.
Köszönet a közlekedési rendőröknek
Az autós társadalom nevében mondott köszönetet a Magyar Autóklub Közép-dunántúli Regionális Szervezete a megyében szolgálatot teljesítő közlekedésrendészeti járőröknek a 2007-es év munkájáért, valamint a Balesetmegelőzési Bizottságnak az együttműködésért. Az év utolsó napján a Bíróság épülete előtt, a Dózsa György út –Berényi út kereszteződésénél a városi kapitányság, a megyei főkapitányság és az autópályarendőrség közlekedésrendészeti munkatársai vették át az autóklub ajándékát.
2007.12.31. 11:32 |
Az autós társadalom nevében mondott köszönetet a Magyar Autóklub Közép-dunántúli Regionális Szervezete a megyében szolgálatot teljesítő közlekedésrendészeti járőröknek a 2007-es év munkájáért, valamint a Balesetmegelőzési Bizottságnak az együttműködésért.
Az év utolsó napján a Bíróság épülete előtt, a Dózsa György út –Berényi út kereszteződésénél a városi kapitányság, a megyei főkapitányság és az autópályarendőrség közlekedésrendészeti munkatársai vették át az autóklub ajándékát. Szajkó Tamás a Székesfehérvári Rendőrkapitányság főtörzsőrmestere, Molnár Gábor az FMRFK főtörzszászlósa, illetve az autópályások részéről Mónos Zsolt főtörzszászlós és Halász Csaba főtörzsőrmester elmondták, hogy évközben rendszeresen szerveznek közlekedésbiztonsági akciókat az Autóklubbal.

A Magyar Autóklub elnökségi tagja dr. Veszprémi Géza és Nagy István a segélyszolgálat szakembere elmondta, hogy több tíz éves hagyomány Fejér megyében, hogy megköszönik a rendőrség munkáját. Barabás Jánosné a Fejér Megyei Balesetmegelőzési Bizottság munkatársa az eseményen kiemelte, hogy pozitív visszajelzéseket kaptak a közlekedők részéről az év során nyújtott munkájukért.
Az év utolsó napján a Bíróság épülete előtt, a Dózsa György út –Berényi út kereszteződésénél a városi kapitányság, a megyei főkapitányság és az autópályarendőrség közlekedésrendészeti munkatársai vették át az autóklub ajándékát. Szajkó Tamás a Székesfehérvári Rendőrkapitányság főtörzsőrmestere, Molnár Gábor az FMRFK főtörzszászlósa, illetve az autópályások részéről Mónos Zsolt főtörzszászlós és Halász Csaba főtörzsőrmester elmondták, hogy évközben rendszeresen szerveznek közlekedésbiztonsági akciókat az Autóklubbal.

A Magyar Autóklub elnökségi tagja dr. Veszprémi Géza és Nagy István a segélyszolgálat szakembere elmondta, hogy több tíz éves hagyomány Fejér megyében, hogy megköszönik a rendőrség munkáját. Barabás Jánosné a Fejér Megyei Balesetmegelőzési Bizottság munkatársa az eseményen kiemelte, hogy pozitív visszajelzéseket kaptak a közlekedők részéről az év során nyújtott munkájukért.