Kosárlabda – Szerdán Alba Fehérvár-Egis Körmend mérkőzés lesz a Gáz utcában

Az Alba Fehérvár kosárlabdacsapata a rájátszás középső körében, a 6. fordulóban 27-án szerdán, 18 órakor az Egis Körmend együttesét fogadja. A Vas megyében lejátszott „odavágón” a Körmend nyert 90-80-ra. Itt a lehetőség a visszavágásra, nagy szüksége lesz az Albának a győzelemre!
2022.04.26. 11:04 |

Muszáj lesz nyerni! Mert jelenleg a Körmend a harmadik 12 vereséggel, negyedik a Sopron, ötödik a Fehérvár 14-14 vereséggel.

Az Alba Fehérvár a záró fordulóban a Falco-Szombathely ellen lép parkettre, és az a mérkőzés nem a fehérváriak esélyét erősíti. De! Az alapszakaszban Szombathelyen remek játékkal győzött az Alba! Matematikailag még a harmadik hely is meglehet, amihez két győzelem kell, mivel a záró fordulóban a Körmend a Sopront fogadja. Ha nyer az Alba, a Szolnok szerdán Sopronban, és a záró fordulóban a Körmend legyőzi a Sopront, akkor nem a harmadik, de e negyedik helyen pályaelőnnyel kezdheti a play-offot a Fehérvár. Még minden lehet, meg annak az ellenkezője is.

Az első lépés: gyerünk győzni szerdán a Körmend ellen!