Kosárdömping Fehérváron

Az Albacomp férfi kosárlabdacsapata az NB1. 10. fordulójában a Falco KC-Szombathely együttesét fogadta. Spiveyék 115-66 arányban győztek.

2003.11.29. 10:21 |

A Kecskemét elleni hazai diadal után az Albacomp tegnap este az egykor szebb napokat megélt Falcot fogadta az ARÉV Sportcsarnokban.
Spivey triplája megadta a mérkőzés alaphangját, ezt követően ki sem engedte a kezéből a vezetést a székesfehérvári együttes. Az első negyedet 31-10-re, a másodikat 25-20-ra, a harmadikat 21-14-re, míg a negyediket 38-22-re nyerte meg az Albacomp. A csapat legeredményesebb játékosa ismét Spivey volt 27 ponttal, Walker 22, míg Lapov és Nyilas 14 pontot szerzett.
Ezzel a győzelemmel megőrizte vezető pozícióját az Albacomp.