Körmenden nyert az Albacomp

A kosárlabda NB1 hatodik fordulójában a korábban szebb napokat látott Lami-Véd Körmend vendégeként lépett pályára az Albacomp. Az Albacomp három negyeden át felül tudott kerekedni a hazai csapaton, a Körmendnek csak a harmadik periódusban volt egy fellángolása, de ez kevésnek bizonyult. POLAROID-LAMI-VÉD KÖRMEND–ALBACOMP 69–86 (20–23, 15–19, 22–21, 12–23)
2008.11.16. 10:45 |
 A kosárlabda NB1 hatodik fordulójában a korábban szebb napokat látott LamiVéd Körmend vendégeként lépett pályára az Albacomp. A fehérvári csapatból sérülés miatt továbbra is hiányzott Doyne és Radovic, de a meghatározó játékosokat remekül helyettesítették a saját nevelésű fiatalok, Hanga, és Soós. Az Albacomp három negyeden át felül tudott kerekedni a hazai csapaton, a Körmendnek csak a harmadik periódusban volt egy fellángolása, de ez kevésnek bizonyult.

Az Albacomp csapatából kiemelkedett a 35 pontig jutó amerikai Rashad Bell.

POLAROID-LAMI-VÉD KÖRMEND–ALBACOMP 69–86 (20–23, 15–19, 22–21, 12–23)

Körmend, 2000 néző.
 V: Szabó G., Maár, Tóth Gá.

KÖRMEND: Auriantal 11/6, Fodor G. 12/3, Ferencz, BANKS 25/6, Bialek 11. Cs: Fodor M. 10, McCollough, Trummer, Keresztes, Hegedűs. Edző: Krivacsevics Dragoljub

ALBACOMP: SIMON B. 20/12, Hanga 7, Soós 6/6, BELL 35/3, Morrison 9. Cs: GÓBI 6, Keller 3/3. Edző: Peresztegi Nagy Ákos

Az eredmény alakulása. 5. p.: 11–10. 15. p.: 29–29. 25. p.: 46–52. 35. p.: 64–74 Kipontozódott: Fodor G. (36. p.), Morrison (36. p.)