Könnyen nyert az Alba Volán

Az Alba Volán és a Győr 24 órán belül másodszor csapott össze, ami megnehezítette a mérkőzéshiánnyal küszködő vendégek dolgát. Az első negyedórát Martin Sojka kapussal az élen még derekasan kibekkelték, ám Ocskay Gábor gólja után hosszú időre szinte teljesen beszorultak. A Fehérvár különösebb erőbedobás nélkül győzött. Alba Volán FeVita–Győri ETO HC 6–1 (3–0, 3–0, 0–1)

2005.12.23. 10:58 |

Alba Volán FeVita–Győri ETO HC 6–1 (3–0, 3–0, 0–1)
Székesfehérvár, 300 néző. V: Léber, Bellus, Barabás
ALBA VOLÁN: Budai – Tőkési (2), Kangyal (2), CSIBI 1 (1), Palovcik 1 (1), Stastny (1), Svasznek, Buril, Rajz A. 1, Ocskay 1, PALKOVICS 1 (1), Ennaffati, Majoross (1), Simon, Holéczy, Gröschl, Ondrejcik, KOVÁCS CS. (2), Fodor, Vaszjunyin, Kiss G. 1, Becze (kapus). Edző: Pat Cortina
GYÕR: SOJKA – Flaskay, Feil, Sofron A. (1), Stefanovic 1, Hora (1), Veres, Szarvas, Farkas, Varga, Cabelka, Sváb, Ferencz, Jurkovic, Kovács G. Edző: Ágh Tibor
Kiállítások: 2, ill. 6 perc

Mestermérleg
Pat Cortina: – A szerdai mérkőzés után nehéz volt a játékosoknak százszázalékosan koncentrálniuk, de ez természetes. A lényeg, hogy nyertünk.
Ágh Tibor: – Különösen az utolsó harmad tetszett, amelyet megnyertünk. Több lehetőségünk is volt, de akárcsak szerdán, kiütközött a két csapat közötti tudáskülönbség.