Kínos vereséget szenvedett az FC Fehérvár Kecskeméten

A Soproni Liga 19. fordulójában visszavágásra készült az FC Fehérvár. A piros-kékek ugyanis az őszi idényben váratlan vereséget szenvedtek az újonc Kecskeméttől. A bajnokság első négy helyének valamelyikére pályázó fehérváriak most az alföldi városban vendégeskedtek, és képtelenek voltak ellátni a Kecskeméti TE baját. Kecskeméti TE-Ereco – FC Fehérvár 2-1 (2-0)
2009.03.14. 20:58 |

Az FC Fehérvár a Sebők - Lázár, Radovics, Koller, Mohl - Nagy, Sifter, Tkacsuk, Szakály - Alves, Pavlisics összeállításban vette fel a küzdelmet a Kecskemét ellen. Tartalékos kerettel vágott neki a túrának a Vidi, és a 23. percben már bánkódhatott is, mert Kormos révén a jobban kezdő hazaiak szereztek vezetést. Sőt, a 35. percben már kétgólos volt a hátrány, megint Kormos talált Sebők kapujába. A fehérváriak nem tudták megszorongatni a KTE-t, az első helyzetet is csak a második félidő nyolcadik percében tudták kialakítani. A kecskemétiek győzelméhez kétség sem férhetett, még akkor sem, ha Vujovics szépített is, hiszen mindezt a 92. percben tette az FCF…

Kecskeméti TE-Ereco – FC Fehérvár 2-1 (2-0)