Kikapott a Volán - innét már nagyon nehéz lesz

Nagyon nehéz helyzetben a Volán! Ha az nem lenne elég, hogy az hazai pályán kikapott (1-2) a Znojmo-tól, de a közvetlen riválisok is megnyerték soros meccsüket az EBEL 40-ik játéknapján. „Egy góllal nem lehet meccset nyerni, rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, mégsem nyertünk. Talán nem vagyunk elég agilisak, valamin változtatunk kell a folytatásban, ha be akarunk kerülni a rájátszásba. - értékelt érthetően csalódottan Ladányi Balázs.
2013.01.11. 21:58 |
Nagyon nehéz helyzetben a Volán! Ha az nem lenne elég, hogy az hazai pályán kikapott (1-2) a Znojmo-tól, de a közvetlen riválisok is megnyerték soros meccsüket az EBEL 40-ik játéknapján.
Sapa Fehérvár AV19-HC Orli Znojmo: 1-2 (1-1, 0-1, 0-0)
Pedig minden jól indult és most nem arra gondolunk, hogy az első harmad előtt a női kézilabda válogatottal a decemberi Európa Bajnokságon bronzérmet nyerő Karl Erik Böhn dobta be a pakkot. Sokkal inkább Harlan Pratt hetedik percben szerzett góljára. A Sapa Fehérvár AV 19 vezető találata kettős emberelőnyből született, Ladányi passzából. Valamivel több mint öt minutummal később jött a válasz, Henry egyenlített emberelőnyből. A szünetben is volt miért tapsolni, a világbajnokság legmagasabb osztályában megkapaszkodó U18-as női válogatottat köszöntötték. A folytatás már kevesebb mosolyt csalt a fehérvári arcokra, 5 perccel a második harmad vége előtt Uram lőtte a találkozó utolsó, egyben vendég győzelmet hozó gólját. A záró periódusra már csak rengeteg Volán helyzet maradt, gól azonban nem és az sem segített, hogy az utolsó percben, egy időkérés után Neliba mester lehozta Munro kapust, mert ezzel egy időben Sofront is leküldték a zebra mezesek. A végeredmény: Sapa Fehérvár AV 19 – Orli Znojmo 1-2. Mivel a közvetlenül a csapat előtt álló alakulatok is győztek, kutya nehéz dolga lesz a folytatásban a Volánnak, ha a legjobb hatban akar végezni az alapszakasz végén. Erre még négy meccse lesz.

„Egy góllal nem lehet meccset nyerni, rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, mégsem nyertünk. Talán nem vagyunk elég agilisak, valamin változtatunk kell a folytatásban, ha be akarunk kerülni a rájátszásba. - értékelt érthetően csalódottan Ladányi Balázs. – Most már nem szabad pontot veszítenünk ezen a négy meccsen, amennyiben a legjobb hatban akarunk végezni!”