Kikapott a Vidi Kaposváron - három éve nem sikerül bevenni a somogyi megyeszékhelyt

A házigazda Kaposvár egygólos győzelmet aratott az FC Fehérvár felett a labdarúgó Soproni Liga 17. fordulójában. A somogyi alakulat az elmúlt három évben mindig megverte hazai pályán a Vidit. Az első félidő közepes iramú játékot hozott, a kaposváriak több nagy helyzetet dolgoztak ki, de kimaradtak a lehetőségeik. A 76. percben érett góllá a hazai fölény, Pintér indítása után a téli szünetben igazolt Nikolic 12 m-ről vette be a fehérvári kaput. Gabona Trans-Kaposvár - FC Fehérvár 1-0 (0-0)

2008.03.02. 08:32 |
A házigazda Kaposvár egygólos győzelmet aratott az FC Fehérvár felett a labdarúgó Soproni Liga 17. fordulójában. A somogyi alakulat az elmúlt három évben mindig megverte hazai pályán a Vidit.

Gabona Trans-Kaposvár - FC Fehérvár 1-0 (0-0)

Az első félidő közepes iramú játékot hozott, a kaposváriak több nagy helyzetet dolgoztak ki, de kimaradtak a lehetőségeik. A 76. percben érett góllá a hazai fölény, Pintér indítása után a téli szünetben igazolt Nikolic 12 m-ről vette be a fehérvári kaput.