Kikapott a Sapa Fehérvár a Jesenice együttesétől

A Jesenice elleni sorsdöntő mérkőzésen háromszor egyenlített a fehérvári csapat, de a szlovének negyedik alkalommal is megszerezték a vezetést, amire már nem volt közvetlen válasza a Sapa Fehérvár AV 19 csapatának. Kevin Primeau edző a mérkőzés után úgy nyilatkozott, hogy a vereség után egy három, négy győzelemig tartó sorozatra lenne szüksége a csapatnak a céljai eléréséhez. Sapa Fehérvár AV 19 – Acroni Jesenice 4-6 (2-2, 1-2, 1-2)
2011.01.29. 09:53 |
A Jesenice elleni sorsdöntő mérkőzésen háromszor egyenlített a fehérvári csapat, de a szlovének negyedik alkalommal is megszerezték a vezetést, amire már nem volt közvetlen válasza a Sapa Fehérvár AV 19 csapatának.

EBEL, alapszakasz, 43. forduló:
SAPA FEHÉRVÁR AV 19 – ACRONI JESENICE 4-6 (2-2, 1-2, 1-2)
Székesfehérvár, Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, 3200 néző. Vezette: Wolfgang Fussi, Michael Hofstätter, Nagy Attila.

SAPA FEHÉRVÁR AV 19: Hetényi (kapus) – Horváth, Tokaji, Ladányi, Vas M., Sofron, Ackeström, Kranjc, Mihály, Johansson, Palkovics, Durco, Orbán, Kovács Cs., Holeczy, Benk, Jobb, Maklári, Tóth A., Vaszjunyin, Kiss D. Vezetőedző: Kevin Primeau.

ACRONI JESENICE: Fikrt (kapus) – Pretnar, Magovac, Zidan, Cavosie, Bayrack, Nolan, Robar, Sabolic, Ticar, Jeglic, Beckett, Erman, Kuralt, Hafner, Manfreda, Susanj, Brus, Dolinsek, Sodja. Vezetőedző: Heikki Malkia.

Kiállítások: 8 ill. 10 perc

Kevin Primeau: - Úgy érzem, mintha a meccs elején ástunk volna egy lyukat a földbe, amiből utána próbáltunk kimászni, de nem sikerült. Az ellenfél 4-3-as vezetésénél éreztem, hogy elmehet a találkozó, sajnos bejött. Hazai pályán nem szabad ennyit hibázni, s bár sok mérkőzés van még hátra, egy három, négy győzelemig tartó sorozatra lenne ezután szükségünk céljaink elérésére.