Kiesett az FC Fehérvár – Az UEFA-Kupa visszavágóján két góllal volt jobb a Grasshoppers

Az UEFA-Kupa második selejtezőkörének visszavágóján Zürichben lépett pályára az FC Fehérvár a Grasshoppers otthonában. A két csapat Fehérvárott 1-1-es döntetlenre végzett, tehát a svájciak várhatták kedvezőbb helyzetben a visszavágót, és a hazai pálya adta lehetőségekkel éltek is a helvétek. A fehérváriaknak gólt, vagy gólokat kelltt volna lőniük, azonban a piros-kékek egyszer sem tudtak túljárni a Szöcskék kapusának eszén. Grasshoppers – FC Fehérvár 2-0 (2-0)
2006.08.25. 02:01 |

A Grasshoppers Sutter révén már az ötödik percben vezetést szerzett a Vidi ellen, és a találkozó nagy részében irányította is a játékot. A 24. percben Dos Santos vette célba Sebők ketrecét, és a brazil középpályás nem is hibázott. A folytatásban a Csertői-csapat többször is veszélyeztetett, azonban a befejezésekbe mindig hiba csúszott, így nem sikerült bevenni a hazaiak kapuját. Gól nélkül pedig nincs dicsőség, így az FC Fehérvár búcsúzni kényszerült az UEFA-Kupától.

Grasshoppers – FC Fehérvár 2-0 (2-0)