-
Szurkolói ankét
A rekkenő hőség ellenére szép számban érkeztek a drukkerek a Videoton FC Fehérvár ankétjára kedden délután. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.23. -
A sport a mindene!
A sportban, a rendszeres napi mozgásban és a folyamatos aktivitásban látja hosszú életének titkát a székesfehérvári Gazdik Ferenc, aki június 3-án ünnepelte a 90. születésnapját. A jeles évforduló tiszteletére Kovács Zsoltné önkormányzati képviselő köszöntötte fel őt a gratuláló emléklappal és városunk ajándékaival.
2026.06.23. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19. -
A legjobb tesitanárok
Megválasztották az év kedvenc tesitanárát a Magyar Diáksport Szövetség és a K&H Bank közös szervezésében. Fejér vármegyében ezúttal dégi, cecei és sárbogárdi tanárok lettek a legnépszerűbbek.
2026.06.18.
Kézi után kosárcsata – 17.00: Cornexi – Dunaferr, 19.00: Albacomp – Szolnok
Nincs ideje unatkozni a fehérvári sportkedvelőnek szombaton, hiszen két rangadónak is helyet ad a város. A Cornexi-Alcoa-HSB Holding a Dunaferr együttesét látja vendégül a női kézilabda NB1 19. fordulójában, és az összecsapás óriási téttel bír. A tabella 4. helyén áll jelen pillanatban a Dunaferr, míg a Cornexi az ötödik, úgy, hogy a két csapat között két pont a különbség. Ha a fehérváriak nem nyernek a Köfém csarnok-beli rangadón, akkor minimális esélyük marad a felsőházba kerülésre.
2006.02.25. 11:39 |
Nincs ideje unatkozni a fehérvári sportkedvelőnek szombaton, hiszen két rangadónak is helyet ad a város. A Cornexi-Alcoa-HSB Holding a Dunaferr együttesét látja vendégül a női kézilabda NB1 19. fordulójában, és az összecsapás óriási téttel bír. A tabella 4. helyén áll jelen pillanatban a Dunaferr, míg a Cornexi az ötödik, úgy, hogy a két csapat között két pont a különbség. Ha a fehérváriak nem nyernek a Köfém csarnok-beli rangadón, akkor minimális esélyük marad a felsőházba kerülésre.
A Köfém csarnokból máris át lehet ruccanni az Alba Regia Sportcentrumba, hiszen a Gáz utcában az Albacomp a hét közepén a Magyar Kupából búcsúztatott Szolnoki Olaj csapatát fogadja a kosárlabda NB1-ben. A fehérváriak győzelemre készülnek, a szolnokiak pedig a javításra, a visszavágásra összpontosítanak a 19 órakor kezdődő kosárderbin.
A Köfém csarnokból máris át lehet ruccanni az Alba Regia Sportcentrumba, hiszen a Gáz utcában az Albacomp a hét közepén a Magyar Kupából búcsúztatott Szolnoki Olaj csapatát fogadja a kosárlabda NB1-ben. A fehérváriak győzelemre készülnek, a szolnokiak pedig a javításra, a visszavágásra összpontosítanak a 19 órakor kezdődő kosárderbin.